1. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Ne pogađa me direktno ovo napisano u prethodnim postovima,ali moram da objavim.Što se novog Sandera i Logana tiče,po meni mogu da se preimenuju u Tihi i Prle.Drugim rečima,za mene su "Otpisani".
Jbg,i dalje se osvrćem kad ih vidim na ulici,ali ostaće to samo onako platonski,ako se nešto debelo ne promeni.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dekiv68


Zoran

Motorizacija postaje dosta upitna. Ukinuli su čak i termometar motora. Na dobrom su putu, samo neka tako nastave...
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Ima li to neke veze sa prvim servisom? Molim da se držite teme, od Otpisanih pa nadalje.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mdbokic

Citat: taksista poslato 03.12.2016. - 13:12
Ja zakazao prvi servis za iduću nedelju. Javljam cenu kad dobijem račun. Rekao mi čovek koji vozi identičan auto da je u Požarevcu platio 16000 din, kontam da je svuda isto ili bar slično. A ovo što vam naplaćuju servis plinskog uređaja je čist bezobrazluk. Ako je besplatno onda je sve besplatno.
Čekaj mdbokic?!!  Auto ti pravio problem na plinu, oni servisirali i naplatili (ono što je besplatno) a auto i dalje pravi problem? I još kažu da problem treba da reši neko drugi, ako sam dobro razumeo?

Da, ne smeju nista da menjaju od plinskog uredjaja bez konsultacije sa centralom u BG.....

Veterinar


dekiv68

Uskoro me čeka I servis Sandera II 0,9 Tce LPG. Kog ovlaštenog servisera preporučujete (u Bgd ili Pa) :conf:

Takođe me čeka i tehnički pregled zarad produženja registracije sa fabrički ugrađenim plinom i pripadajućom dokumentacijom, COC- EU Certificate of conformity i Potvrda RNS o isporuci vozila sa fabrički ugrađenim plinom. Koji tehnički pregled prihvata napred navedena dokumenta, bez zahteva za atestiranjem uređaja  :conf: :huh:

mdbokic

Svi tehnički moraju da prihvate papire!!!

dekiv68

Predpostavllam da si ti imao već I TP i registraciju. Da li su ti u Zr (ili već gde) prihvatili COC i Potvrdu :conf:

mdbokic

U Zr sam registrovao, čak mi nisu ni zadržali potvrdu nego je samo fotokopirali, a Coc su tražili na uvid!!

dekiv68

OK, dakle tehički pregled ne bi trebao da bude problem (mada su me u VIR-u na Zr putu bledo gledali kad sam ih pitao za registraciju Sandera sa fabričkim plinom, kod trh. pregleda Punta) :conf:

shole

Moj peporuka sto se tiče ovlašćenog servisa je RENO SAVA u Mirijevskom bulevaru. Ja sam se neki dan vrtio oko auta dok su mi radili servis. Prvi put da mi je neko kontrolisao stanje ulja u kočnicama(higroskopnost) i stanje akumulatora. Čini mi se da su pedantni i korektni što se tiče rada.

dekiv68

I ja mislim da radim u Reno Sava, ali nisam siguran da li je manja gužva u Mirjevu ili Pančevu. Mada predpostavljam da se zakazuje.

Da li se zna koliko ovlašćeni servisi tolerišu prolazak vremenskog resursa og 1 godine za mali servis?

Zoran

Pa zar nisu svi prešli na 2 go dine?
Sam svoj gazda - vazda.