Master Group, Novi Sad

prethodna tema - sledeća tema

DejanLogan

Do sada sam isao u Veternik kod Sekulica i nisam zadovoljan, ceka se dugo, zavlace te, skupi su JAKOOO  :rtfm: racun u zivotu nisam video itd.

zanima me kakva su iskustva sa Master group-om u Novom Sadu??  i da li da ubuduce idem tamo... :kava:

krle

#1
Citat: srbenda poslato 30.03.2010. - 07:49
Ja sam isto poceo u Sekulicu ali sam odustao od njih. Jednom sam bio u Mastergrupu ali me nisu odusevili kad su rekli da redovan servis za 1.4 kosta 3.500 din. Izgleda da oni samo ulje menjaju. Bio sam i u Ruskaiu u S. Kamenici ali ni oni me nisu odusevili. Rucna nije bila dovoljno zategnuta a oni su je zategli samo na desnom tocku :badmood:, airbeg sam spominjao vec u drugoj temi. Tako da guraj dok je garancije a posle odrzavaj u privatnoj reziji. Ne kazem da nemaju pojma, ali da nece da urade kako treba to je tacno.


Citat: dovla poslato 30.03.2010. - 17:08
Kod Sekulica nemoj ni slucajno,
Veko je izgubio licencu mislim,
za Ruskai nemam pojma ostaje Master,
a i oni kako koga oderu nekome su super, a nekome ne.
Ja sam jedva docekao kraj garancije da idem kod mog majstor Saleta.
A ako mu se desi (loganu) nesto neresivo verovatno bih ga oterao u Master.




Djole

Evo da i ja iznesem svoja iskustva vezano za servisiranje u Master Groupu.Nedavno sam kupio novog Sandera 1.4 pa je doslo vreme za prvi servis.Pre nego sto uradim servis reko da vidim gde je najpovoljnije,u Sekulicu u Veterniku servis 5000 din gde sam ga i kupio,u Master Groupu 3500 din.Dosada sam Logana 1.5 DCI kojeg takodje posedujem odrzavao kod Sekulica u Veterniku i bio zadovoljan uslugom.Pre otprilike dva meseca sam veliki servis  na Loganu uradio u Sekulicu sa svim filterima,kaisevima i vodenom pumpom platio 33000 din. :)No posto nesto jeftinije odlucih se da prvi servis na Sanderu odradim u Masteru.Rekli su mi da menjaju ulje i fil.ulja.Kako mi je cena od 3500 bila isuvise sumljiva,zabelezim ja fil.ulja na vozilu markerom.(posto nedozvoljavaju da se prisustvuje servisu).Kada sam placao dobijem racun za zamenu fil.ulja i ulja,usput pitam za cenu velikog servisa na Loganu 1.5 Dci a oni kao iz topa 48.000 din :fiju:Ali tu nije kraj,kad sam dosao kuci pogledam ja filter a ono onaj isti koji sam ja oznacio.Cist lopovluk,naplatili mi filter a nisu ga zamenili :ranting:Posto nisam imao zivaca da idem da se svadjam tamo,odem kod Sekulica da mi promene filter.Odsada nikad vise u Master. :ranting:

mladja73

Znam taj osecaj...  :ranting: Ja sam svojevremeno prvi servis uradio u Hit autu i takodjer mi nisu promenili filter ulja... E zato me vise nikad nisu videli... Niti ce videti...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Keka

 :offtopic:

Skidanje filtera za ulje se moze primetiti i po manjoj masnoj fleki ispod.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DarioGTI

kod 1.4 motora(neznam za ostale, ali i kod 1.6 8v je tako) se jednostavno MORA vidit trag ulja ako je zamijenjeno.... ja to probam donekle ublazit tako da prije nego odvrnem filter, stavim staru krpu ispod pa kolko tolko snjom upit ulje.... ali uvijek ostane trag ulja....

sorry na OT
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Logan1.4MPI

Da li neko ima neka nova iskustva sa Master Group?

Logan1.4MPI

Procitao sam na Renault forumu da Master vise nije ovlasceni servis  :c: Renault potvrdio da su ostali bez licence i da je ugovor raskinut 17.03.2016.

staracstol


Keka

Kad se setim koliko su mi trazili za zadnji lezaj, dodje mi nekako drago.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


cika mili

O njima sam čuo dosta lošeg. Moje iskustvo s Masterom je bila kupovina šrafova za alu felne. Sugrađanin je kod njih kupio Dezent felne, a ja od njega nakon godinu dana. S obzirom da imam prijatelja i rođaka na Sajlovu, nekoliko puta godišnje odem do njih i moram proći pored Mastera. Kontam kad već moram kupiti šrafove, ajde da to uradim tu. Na jedvite jade su pristali da mi ih prodaju, tek nakon "časne pionirske"  :bonk: da uz felne imam i plastične prstenove za iste. Nisam mogao vjerovati.

Logan1.4MPI

Stojanov u Novom Sadu (put za Zrenjanin, posle kaćke petlje - znate svi gde je) dobija Renault i Dacia licencu za ovlascenog servisera posto je Master istu izgubio! Mms da je ovo dobra vest, malo konkurencije a red je i da imamo bar jos jedan servis u NS.