dnevna svetla - LED DRL

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

Ima li neko ideju gde bi ovo moglo na Logana da se stavi zagledao sam nijedno mesto mi nije bas nekako lepo da stavim ovo,a mnogo mi se svidja samo nikako da vidim gde da ih turim  :banghead: Na ovoj preleeepoj 159-ki bas lepo izgleda.



Ovako nesto bi moglo da se napravi nije tesko a dobro izgleda.Samo kako da ga montiram u far..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

staracstol

Posle celodnevne patnje, ugradih si dnevna svetla. Ljuti kinezi al izgledaju pristojno u mraku. Slike sutra.

ppejic

Hteo sam praviti ovo drugo, ali odustadoh, iz estetskih razloga.

staracstol


zac

 :aplause:  Kao blinkeri...jos da su plavo-crveni...  :wink:

saša61beograd

@staracstol imam par pitanja:
Da li uz ovo pališ i oborena svetla?
Ako ne,da li te je zaustavljala policija?
Gde si kupio i pošto?
Jedan moj poznanik je još davno ugradio slične "kineze" i kaže da ga nikad policija nije ni pogledala,a kamoli kaznila (mada sam mu ja tvrdio suprotno).Ako je tako,ugrađujem ih i stavljam Osram nighr breaker u farove.

Loganovac

Policija kanda više ne gleda ni one što ništa ne upale, ali ako ga neki dočeka raspoložen...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Trebat ću i ja nešto slično skontat, jer mi oborena svjetla za cijeli dan vožnje "pojedu" ručak.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Desavalo mi se vise puta da zaboravim na svetla...hvala Bogu nisu me ukebali....ili vise i ne gledaju...

nik

Problem je u ovome
Citat: Loganovac poslato 05.03.2013. - 22:38
... ali ako ga neki dočeka raspoložen...

a jedino sigurno rešenje je
Citat: Deki poslato 15.09.2010. - 14:06
Philips prodaje univerzalni set dnevnih svetala za ugradnju koji je, izgleda, u skladu sa upravo objavljenim pravilnikom.

Može da se pogleda na:
http://www.lighting.philips.com/in_en/consumer/carlighting/1_car_lighting/products_for_car/13_drl.php?main=in_en_consumer_lighting&parent=89083467512&id=in_en_car_lighting&lang=en

a sa iste stranice može da se "skine" i PDF uputstvo za montažu.

Ovaj komplet ne može da se nabavi kod nas ali ga npr. imaju firme: "Euroton" u Sloveniji (www.euroton.si) kao i "Philips-Shop" u Rumuniji (www.philips-shop.ro)

ali samo uz ovo
Citat: Loganovac poslato 15.09.2010. - 18:06
Izgleda OK, ali nema ništa bez atesta, 100%, možeš da im daš 100 papira i sertifikata, moraju oni da uzmu svoje  :agr:

iliti, u prevodu homologovana svetla+atest ugradnje.

staracstol

@saša61beograd: Uvek palim kratka svetla. Na tehnickom su ih primetili, pitali su jel su fabricki. Reko sam im da su iz Metroa i da sam ih sam ugradio ali nisu s tim imali problem. Kostali su, misli 1.300 ili tako nesto. Inace sam stavio Nightbreaker sijalice.

dukati

Odlično izgledaju ova dnevna svetla  :too:, lepo uklopljeno.

nemanja46

Ljudi da li vam se ovo svidja? I da li bi samo sa njima mogao da vozim danju ?  :)

Keka

Licno ne volim ovakve karabudzevine.

Ako bas hoces LED DRL, pronadji one koji idu u grill, kao za Clio IV.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Logan1.4MPI

meni je sve ovo zestok kic, plus mogucnost da ti pandur pametuje oko ono malo zakona sto zna...