Daljinsko centralno zaključavanje

prethodna tema - sledeća tema

sasans

Pozdrav svima. Javio mi se mali problemčić. Naime na ono ispupčenje na ključu za daljinsku centralnu mi je propalo i sada je tu rupa. Zvao sam servis i oni kažu da mora novi ključ, a to mu dođe 40-45e (izvor "Sekulić" Novi Sad). Ima li ko ideju gde se taj deo može nabaviti ili da li se može prepraviti na neko drugo kućište koje se može kupiti kod nas.
X

krle


Loganovac

Ako sam dobro shvatio, ovo će otključati auto. A da li će deaktivirati alarm (onaj fabrički koji se aktivira/deaktivira prilikom daljinskog zaključavanja/otključavanja vozila)?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

  Čovek je ugradio svoj alarm,   ubacio u njegov daljinski   tag i ključ.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

 :-)1 Teško da bi se uklopil elektronika.

Darcone

Pozdrav,
ako sam te dobro razumeo, tebi je propalo kuciste kljuca od daljinca za centralnu. I meni se to desilo prosle godine, otisli oni tasteri. Sve sam pretresao u gradu, NS, i nadjem kod kljucara Bega u jedvrejskoj, kuciste kao originalno, samo plave boje, cena 2500dinara. za sekund se prepakuje i teras dalje.

sasans

Bio sam kod tog ključara u Jevrejskoj. Otišao mi je i prekidač za zaključavanje. Naplatio ga 1000 din. A za kućište tražio 3000 din. Malo mi je to puno za parče plastike. Ima li gde jeftinije da se kupi? Možda u Rumuniji i slično?
X

Keka

Pokusaj na otpadima da uzmes bravicu sa kljucem  :nami:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Milence

Imaš i varijantu da pogledaš bilo koju kutijicu da se gađa sa dimenzijama, i onako ima samo dva "gumba" ako staje u kutijicu i gađa se sa poljima - merak. A ako zagusti malo papira i izolir trake može čudo da napravi ( nije baš da se baci na sto u kafiću ali radi posao ). :lazy:

Dachaa

Moze  :help: molim vas mnogo se nerviram zbog kljuca,znam da zvuci glupo vidi ovog pravi se mangup nece otkljucava kljucem  :hihi: pa ako neko zna neko najjednostavnije resenje nemora cak ni da ima alarm samo da odkljucava :D
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Loganovac

Ako bi prvo precizno opisao problem...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dachaa

Ok,pa ona dva dugmeta sa kojim otkljucavam i zakljucavam auto nestala su nema ih vise  :bonk: i sad otkljucavamo pomocu kljuca pa pitam ako ima neko resenje da se ugradi to daljinsko otkljucavanje,bilo kako.Hvala unapred  :)
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

DarioGTI

Module daljinskog zakljucavanja imas vec za 20eura, mozes birati kao privjesak ili kao skakavac-kljuc. Samo progooglaj "daljinsko zakljucavanje"   :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Dachaa

Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(