Pomoc na putu

prethodna tema - sledeća tema

Aleks


silent


Aleks

Znam za popust, nemam vremena, u utorak putujem. Ne smem da rizikujem...

dzule

pazi da te ne zeznu u amss, mom drugaru su svojevremeno 5 dana pravili zutu karticu...
pitaj ih za koliko dana ce ti dati karticu jer bez toga mislim da ti ne vredi sto si uplatio...

Aleks

Hvala Dzule!  :ziveli:
Upravo idem iz AMSS-a, uzeo sam njihov paket. Zuta kartica stize za 20-ak dana sto u principu nije bitno. Onog momenta kada platite clanarinu i ubace vas u sistem sticete pravo na vecinu pogodnosti. Kazem vecinu , jer zbog zloupotrebe neke usluge se aktiviraju tek posle 5 dana.  :wave:

drzarkod

Uzmi ddor  jeftinije, ostane ti za putarine razlika a ionako je psiholiski aspekt bitan, da si siguran i koliki toliko pokriven. Ja sam uzeo ddor i evo me na moru u Gr. Pozzz

silent

Citat: Aleks poslato 24.07.2014. - 07:48
Hvala Dzule!  :ziveli:
Upravo idem iz AMSS-a, uzeo sam njihov paket. Zuta kartica stize za 20-ak dana sto u principu nije bitno. Onog momenta kada platite clanarinu i ubace vas u sistem sticete pravo na vecinu pogodnosti. Kazem vecinu , jer zbog zloupotrebe neke usluge se aktiviraju tek posle 5 dana.  :wave:

Tako je, kada uplatite clanarinu momentalno dobijate clanski broj, tj. broj u sistemu na koji se pozivate u slucaju intervencije, sama plasticna kartica koja nosi taj broj je manje bitna.

Daniel

Uzeo danas Dacia 5+ pomoć na putu, kako bi ostvario popust na delove.
Cena 1555. Da li je to isto što vi gore pomiinjete pojma nema. :ces:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

http://www.dacia.rs/usluge-i-garancija/odrzavanje-i-delovi/5plus/index.html

Cena jeste simbolična. Međutim, miriše mi opet na neko vaćarenje. Neverovatno koliko su nedorečeni i neprecizni u svim tim tekstovima, em ono na sajtu, em tri pdf fajla - nigde jasno ne piše šta tačno dobijate za te pare, koja su vam prava i šta je sve tačno besplatno, tek je ponešto naznačeno. Da li su samo nepismeni ili se ovo radi tendenciozno u cilju navlačenja vlasnika vozila van garantnog roka - videćemo.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

Vidi, malo para za onaj popust, a nadam se da uslugu neću isprobati :whistling:

Ili bi mogli na prvom druženju da uradimo jedno testiranje ala Mirko Alvirović  :cul:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Aleks

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=4557.0

Pisali smo o tome, po meni tesko vacarenje. U medjuvremenu sam imao potrebu za zamenom jednog zadnjeg lezaja, diskova, plocica....   Sve je bilo jeftinije van ovl. servisa.
Sto se tice pomoci na putu, to funkcionise korektno koliko sam shvatio citajuci Reno forum. Sve intervencije na putu idu preko AMSS.

VaskezNS

Da osvežim temu, u vezi je i sa ovim topic-om http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=8056.msg162167#msg162167

Planiram put preko granice i kao savestan vozač želim da imam neku vrstu članstva/osiguranja. Kako već nekoliko godina uzimam članstvo AMSS to sam imao na umu da nastavim saradnju sa njima. Trenutno posedujem "osnovni" paket - pomoć u zemlji koji mi je važeći do 30.07. Odem na sajt AMSS, popunim podatke za prošireni paket (1.800 RSD) i na email mi stignu podaci za uplatnicu. Uplatim preko net-banke (kao što sam to uradio prošle godine za osnovni paket) očekujući da mi za par danas stigne kartica za "prošireni" paket (pomoć i u inostranstvu). Međutim, umesto kartice za par dana poziv iz AMSS - kažu da ne mogu imati "dva članstva istovremeno", odnosno da jedino mogu da postojeći paket "proširim" tako da važi do 30.07. Cena "proširenja" nije proporcionalna preostalom broju meseci korišćenja već full - kao da sam pravo na prošireni paket imao od 30.07. prošle godine, tj. morao bih da doplatim 1.400 RSD da bih imao pomoć i vani (ali samo do 30.07.2015.). Potpuno nebulozno kažem ja i krajnje neprofesionalno jer mi se nudi puna cena za uslugu koju retroaktivno ne mogu da koristim. Ponudim i raskid postojećeg članstva, odnosno da se pisanim putem "isčlanim" odnosno odjavim postojeće osnovno članstvo i odreknem praktično dva meseca tog plaćenog članstva, te da odmah zaključimo novo prošireno članstvo sa rokom važnosti narednih godinu dana. Prvi odgovor je bio "sačekajte da konsultujem šefa" a zatim sledeći poziv - "ne može ni to". Zahvalim im se i zamolim da mi vrate uplaćeni novac i krenem da tražim dalje.

Dunav osiguranje ne ugovara pomoć na putu za vozila starija od 10 godina, Generali za vozila starija od 8, Uniqua za vozila preko 10 godina traži mišljenje "stručne komisije" i za neki procenat uvećava cenu polise...sve lepše od lepšeg, kao da će neko svesno da krene na put samo da bi se negde u vukohebini pokvario i iskoristio njihovu "dobrotu" što su vas eto osigurali za pomoć na putu.

Na kraju, bez mnogo izbora, ostao mi je "lokalpatriotski" DDOR Novi Sad koji nije postavljao nikakve dodatne uslove sa svojim standard paketom od 1.760 RSD:

http://www.ddor.rs/stanovnistvo-proizvodi/pomoc-na-putu/

Ovo je mesto za sLogan ;-)

vujanovgoran

Da li si pogledao da li kod Renaulta moze da se uplati njihovo osiguranje,  mislim da se zove pomoc na putu.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

VaskezNS

Nisam, to mi nije ni palo na pamet  :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Keka

Oni valjaju AMSS.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!