Alarm za Daciu Sandero/Logan

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Baš tako, ali nećeš moći da aktiviraš alarm bez daljinca, dakle o'ma po bateriju!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

Kakva su vaša iskustva sa Excaliburom do sada(ko ima)?
Kakvog je kvaliteta u današnje vreme?
I drink to make other people more interesting.

Ivan

Ja sam ga imao pre (vw pasat), bio je dobar, vezan je bio za centralnu bravu tako da kada ga aktiviraš on zaključa sva vrata i gepek. Nije nikada pravio bilo kakav problem sa strujom i verno je čuvao auto. :cul:A sada koristim na Sanderu samo kandžu, sasvim dovoljno.

Aleks

Imao sam ga na golfu pre 12+ godina i bio prezadovoljan. Na Loganu sljaka 9 godina bez problema. Klasika : sok senzor, blokada paljenja i dovoda goriva....  Kakvi su Ekskaliburi sada to ne znam.  :ne:

Branislav-NIŠ

Od 2008. pa do danas excalibur radi odlično,samo sam jednom promenio bateriju u daljincu.Da imam drugi auto opet bi ugradio isti.

zac

Ranije sam imao sjajno iskustvo sa Excaliburom... kao i sad sa Cobrom...odlican i jedan i drugi.  :dobro:

Sir Oliver

Hvala puno na pomoći, ponuđen mi je on, pa kovelim da vas pitam kakav je.  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

Andrix

Jedan detalj, ubacio sam alarm kod ljudi koji se dugo godina time bave i poceo je da mi brlja merac goriva. Reklamirao u servisu za kola a oni me napali za alarm jer nije bio preko njih ugradjen. Sutradan skinut i sve radilo ok, ipak sam ubacio drugi alarm, i mislim da je bilo kakav bolji cak i od kandze, jer mi je bitno da svira kad se otvori auto, a i kandza moze da.se.resi a cimanje je oko stavljanja i skidanja, + prezupcio obd konektor.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Kanda nije do alarma, vec do majstora.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

i do alarma i do majstora, jer kod drugog alarma drugom blokada se kaci na drugi nacin, inace na loganu pre 8 god odradili perfektno prvi majstor zato sam i isao kod njega ali izgleda da je nesto drugaciji u elektronici.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

lemetar

Imam Excalibur evo već 3 godine od kada su mi obili gepek i radi korektno.
It is I!

rudarigor

Kakva su vasa iskustva sa Meta alarmom koji se ugradjuju u ovlascenim Dacia servisima?

Damir Oravec

Ugradio sam taj pre mesec dana uz auto. Iskustva..na srecu nemam. Ne znam sta bi ti rekao.

astmario

Mislim da Meta alarm u osnovnoj opciji nema sok senzore i senzore naginjanja vozila, vec samo senzore narausavanja kabinskog prostora.

rudarigor

Citat: doravec poslato 06.12.2016. - 20:57
Ugradio sam taj pre mesec dana uz auto. Iskustva..na srecu nemam. Ne znam sta bi ti rekao.
Da li su komande na original kljucu ili  se dobija novi kljuc-komanda za aktiviranje-deaktiviranje alarma?