Sandero 1.4 Blackline

prethodna tema - sledeća tema

dekiv68

A lepo, lepo  :aplause:, nek je sa srećom.
Izuzetno mi se sviđaju presvlake

mali.alen

Da, ima originalne presvlake i gumene tepihe ali je vozačev tepih već imao rupu pa sam stavio ove druge. Inače auto je kupljen od poznate osone tak da znam sigurno da je uredno održavan. Veliki servis napravljen prije 7 000 km i vlasnik nije šparao na dijelovima. Jedino sam vidio da je lijeva poluosovina malo masna kod unutarnjr manžetne pa ću to pregledat i promijenit.

Zoran

Skoro svaka je masna i kada promijeniš bit će slično.  Provjeri ulje u mjenjaču a mandžetnu ne treba žuriti dok se ne pojave prve kapljice
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

Alene, neka te lepo služi novi ljubimac.  :aplause: :ziveli:

bind

Čestitam, uživaj .   :too:

jasho


mali.alen

Citat: Zoran poslato 16.02.2018. - 06:25
Skoro svaka je masna i kada promijeniš bit će slično.  Provjeri ulje u mjenjaču a mandžetnu ne treba žuriti dok se ne pojave prve kapljice

Ulja u mjenjaču ima do čepa. probat ću odmastiti poluosovinu pa ću vidjet kako će se ponašati.

Hvala svima na lijepim željama.   :ziveli:

Boban

Čestitke i od mene lep je zaista.Samo moram da prokomentarišem kako ovde postoje dvostruki aršini.Zoki kad komentariše motorni prostor nema brisanja poruke a mene moderator briše ccccc :c1:

bmiillan

Citat: Boban poslato 16.02.2018. - 22:47
Čestitke i od mene lep je zaista.Samo moram da prokomentarišem kako ovde postoje dvostruki aršini.Zoki kad komentariše motorni prostor nema brisanja poruke a mene moderator briše ccccc :c1:

ali ti nisi zoki  :Smiley:, zna se ko vozi traktor a ko otvara kapiju
nemoj na silu uzmi veci cekic

hobbista

 :offtopic:

@Boban:
U kanti nema tvoje poruke. Ni u logu postoji trag da je neka tvoja poruka obrisana  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Boban

Da ne trujemo temu ovde,obrisane su mi poruke jer sam jednom prokomentarisao za jedan auto koji se prodavao ovde ništa sa zlobom već normalan komentar ali je možda vama delovalo neozbiljno kao i za neku muziku koju sam objavio pa mi opet obrisano ali nema veze.Malo mi bilo krivo,mislio sam da se odjavim odavde ali sam spustio loptu.

trajce

Pozdrav, auto je lep, posebno jer je iz te serije! Uživaj u vožnji!
P.S. i ja već neko vreme tražim neki mlađi primerak Logana, pa da menjam ovaj moj  :ces:

kiconix

Obrisano je jer je u pitanju bila prodaja, nije red da clanu foruma kvarimo prodaju.
Uostalom, ko kupuje treba da pogleda auto svojim ocima.