Sandero 1.4 Blackline

prethodna tema - sledeća tema

mali.alen

Ponovio se danas. Sandero 1.4, LPG. 2011. godište, 75000 km. Očuvan, doslovno kao nov. Sad logan ide na prodaju.Slike sutra.

Raja

Ako se dobro sećam, tih godina je bila neka akcijska prodaja Blackline-a i vrteli su se negde oko 7777eura. Danas se od pređene kilometraže i zahteva vlasnika kreću
od 3500 do 4500 eura. Ne znam kako je kod vas. Šapni mi na PM koliko je plaćen, neće znati niko, samo ti, ja i čaršija.  :Smiley:

mali.alen

Ma nije tajna. 4200 eura. Mislim da auto vrijedi te novce. Od opreme ima sve što se u to vrijeme nudilo.


Loganovac

Neka je sa srećom i da te lepo služi!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

Čestitam, uživaj u vožnji!  :aplause: Čekamo slike.

szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

laki955


mali.alen

Hvala vam svima. Nisam slikao danas. Bit će ovih dana svakako

Raja

Citat: mali.alen poslato 13.02.2018. - 20:20
Slike sutra.

Obećao si, a mi kao nestrpljivi, ne znamo šta je u pitanju. Ne lenji se već o'ma.  :gun:

goxy


mali.alen


Zoran

Super izgleda.  Ima u motornom prostoru par rđavih šarafa, nadam se da auto nije bio popravljen.
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Stvarno je dobro očuvan i jako lepo izgleda. Neka te još dugo, dugo, dobro služi.