Logan 1.5 dci Nele81

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

#15
Opet ja, zbog "tako je". Pokušavam da se vratim 12 godina unazad. Tadašnji nivoi opreme bili su:
Base - klot, bukvalno, felne 14"
Ambiance - mislim takođe 14", servo možda, radiokasetofon sa dva zvučnika, airbag za vozača, centralno zaključavanje
Ambiance pack -  servo svakako, 15" čelične, el. podizači napred, daljinsko centralno
Laureate - to plus maglenke, el. retrovizori, airbag i za suvozača, možda podesivo sedište, ABS, mislim da su zvučnici bili i pozadi i da je radio imao i CD
Laureate pack - podizači i pozadi, alu felne.

Dci je imao servo i u osnovnoj opciji, ali mislim da nije postojao base, nego je oprema kretala od Ambiance. Base je bio samo 1.4.

Nele81

Bas tako,sve od opreme sto je tada logan nudio,zvucnici napred i nazad upareni sa cd muzikom,cetiri el.podizaca,maglenke,15 alu felne itd,i da jeste prva reg u Ns  :aplause:
Iznenadio sam se i kada sam podigao tepih gepeka..koliko je sve jedan kroz jedan,a pogotovo originalan miselinov rezervni tocak?? Jos nekoriscen?  :ha:


dekiv68

Nek je sa srećom auto. Čini mi se, na prvi pogled da si kupio veoma očuvan primerak sa dosta bogatom opremom za Ph 1

Nele81

Hvala ljudi  :dobro: samo jos da nadjem neki krsteni servis u Ns da odradim neki pregled i da logisa bude spreman za zimu

Boban

da dodam da 2008 je i postojao paket preferance a uključuje 14"čelične felne,bez radija,centralna, bez ABSa itd,bez maglenki itd

Veterinar

Preferance je bio paket koji se vremenom menjao. Moj Logan je bio Ambiance pack, ali na stubu je pisalo Preferance. Nije imao klimu. Nekoliko meseci nakon toga, moj paša je kupio Logana sa nešto boljom opremom (klima uključena), ali na B stubu kod suvozača je takođe pisalo Preferance.  :ne:

Nele81

Mozda su zaebali nalepnicu,igrom slucaja drugu nalepili na stub  :Smiley:

VaskezNS

Citat: Nele81 poslato 26.11.2017. - 15:52
Hvala ljudi  :dobro: samo jos da nadjem neki krsteni servis u Ns da odradim neki pregled i da logisa bude spreman za zimu

Ovlašćeni:
Ruskai, Sr. Kamenica
Sekulić, Novi Sad (lično bih izbegavao)

Ako je auto održavan u ovlašćenim servisima, pronaći će mu i istoriju.

Ili neki treći, neovlašćeni, a da radi Reanult/Dacia - npr. PMP Mobil, Temerin (malo je podalje od grada, ali vredi)
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Vladan P

Nele,čestitke i od mene.
Uživaj u dobrim kolima!
Zajedno smo skupa !

Nele81


Boban

Citat: Veterinar poslato 26.11.2017. - 19:13
Preferance je bio paket koji se vremenom menjao. Moj Logan je bio Ambiance pack, ali na stubu je pisalo Preferance. Nije imao klimu. Nekoliko meseci nakon toga, moj paša je kupio Logana sa nešto boljom opremom (klima uključena), ali na B stubu kod suvozača je takođe pisalo Preferance.  :ne:
moj je imao fabričku klimu

Loganovac

Mnogi su kupili taj model na akciji sa klimom "za 1 EUR".
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

trajce

Dobar je i očuvan  :too: uradi servis, nakrivi šešir i uživaj. Takav auto vredi kupiti!