Logan 1.5 dci Nele81

prethodna tema - sledeća tema

Nele81

Pa i ja da predstavim mog logana :) u pitanju je 1.5 dci 2006.godiste. Drugi vlasnik sa predjenih 151.000km. Paket opreme lauret,alu felne,klima,abs,sva cetiri elektro podizaca,el.retrovizori,servo,dva air bega,sedista podesiva po dubini i visini,fabricka cd muzika itd. Po meni kompaktno vozilo,izgled manje vise bitan nekom se svidja nekom ne..bitno mi je sto ima dosta prostora,udobnost na nivou i takodje vrlo mali potrosac. Jedino sto vremenom nesto zacvili i zaskripi od unutrasnje plastike jer nije bas nekog kvaliteta ali inace sve je na mestu. U planu je za koji dan da uradim veliki servis i eventualno da mu stavim neke presvlake zbog dece jer su sedista kao nova :)









Highlander

Citat: Nele81 poslato 25.11.2017. - 10:24
... Jedino sto vremenom nesto zacvili i zaskripi od unutrasnje plastike ...


I ne škripalo, to je auto staro 11-i-kusur godina. Koliko vidim, u sasvim je korektnom stanju, a još kad uzmeš u obzir da si drugi vlasnik, i da ima i kuka za vuču (kojom se nisi pohvalio) - auto je odlično !  :aplause: :aplause: :aplause:
Što se tiče kuke, znaš li  da postoji urbana legenda da neki tip iz okoline Sarajeva (neko mjesto, zaboravio sam kako se zove, ali znam da asocira na seks ! :ne:) i danas tovari u svoju Daciju (doduše Sandero 1.4 base) po par stotina kg nekakvih poklopaca za šahtove, i da kači još natovareniju prikolicu i da je u takvim uslovima prešao preko 400.000 km !!! Od kako sam to pročitao , gledam sa podozrenjem na kuke za vuču, ne bih se ni ja hvalio da je imam.  :Smiley: :lol1:

Šalu na stranu, želim ti mnooogo srećnih kilometara i da ti i dalje jedina briga bude da ti dječica ne "uglibaju" sjedišta.
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

zzechner_sk

Zaista odličan auto s odličnim prethodnom vlasnikom koji ga je očito pazio i mazio. :friends: Stanje kojim se teško koji vršnjak može pohvaliti :respect:. Čestitam i neka te dugo i dobro služi  :ziveli:   
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

Nele81

Hvala hvala  :) da,poseduje euro kuku i to atestiranu,doduse prvo sam hteo da skinem ali ne znam proceduru,a posto je supruga po*enik ipak razmisljam da je ostavim  :whistling: sto se tice kilometraze to je to,ima kompletna servisna istorija od prvog vlasnika. Nadam se da u narednom periodu necu imati problema ,kao sto sam rekao sledi veliki servis,ostalo sto je moglo da se prekontrolise je Ok,sto se tice mehanike itd sve ok,dosta je uradjeno u zadnje vreme od diskova,plocica,amortizera itd,lepo ide,malo trosi,trap utegnut nema nista da lupka itd,jedino taj senzor bregaste da zamenim jer je jedino to bilo od problema kada je logan bio na proveri kod majstora..

Highlander

Citat: Nele81 poslato 25.11.2017. - 14:17
...,a posto je supruga po*enik ipak razmisljam da je ostavim  :whistling:...

Nemoj ostavljati suprugu samo zato što je po*enik !(Šta god to značilo!)  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Nemoj, nije lijepo, imate djecu, a i ko bi dobio auto u brakorazvodnoj parnici ?
Sačekaj malo ...  :lol1:

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Nele81

#5
  :Smiley: ee hahaha hteo sam reci supruga je skoro polozila za B kategoriju, a mislio sam da ostavim kuku na autu bas zbog toga. Valjda sam sada bio jasniji  :to:

kiconix

Auto odlican.
Kuku skini jer mozes da nadrljas od strane osiguranja ako te neko stigne odpozadi.

Highlander

Šalimo se, naravno.  :friends: :ziveli: :lux:
Ja svoju kuku koristim za ovo :

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=9486.msg191990#msg191990

Nikada nikakvu prikolicu nisam na nju zakačio .

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix


Nele81

Citat: kiconix poslato 25.11.2017. - 16:23
Auto odlican.
Kuku skini jer mozes da nadrljas od strane osiguranja ako te neko stigne odpozadi.

Ovo nisam shvatio?? ZAsto i zbog cega? Da li kuka mora biti montirana samo kada se koristi prikolica a ovako ne?  :conf: Znaci uvek se mora skidati? Mislim meni netreba ali ovo prvi put cujem...Inace hvala na savetu

Highlander

U Crnoj Gori je zabranjeno imati "praznu kuku" osim za teretna vozila, policija odmah piše kaznu. Ja sam se dva puta izvukao na priču "da sam upravo skinuo nosač bicikla".
Ne znam kako je u Srbiji ...
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Veterinar

Nekako je logično, da izostavimo zakonske odredbe, da se kuka skine kada se ne koristi.
Neka me neko ispravi, mislim da je oprema Laureate pack, pošto je imao i alu felne.  :wave:

kiconix

Kaznu nece da ti napisu (barem ja nisam cuo).
Problem nastaje sa osigaranjem.
Ne budite lenji pa se raspitajte.
Tasta su hteli da vrate sa tehnickog ali nisu uspeli da skinu na licu mesta.
Jedva je prosao uz obecanje da ce je skinuti.

VaskezNS

Citat: Veterinar poslato 25.11.2017. - 19:58
Neka me neko ispravi, mislim da je oprema Laureate pack, pošto je imao i alu felne.  :wave:

Tako je, ovo je Laureate, mislim da tako piše i na markici koja je zalepljena na B stubu (sad ne mogu da se setim sa koje strane).

Dobro je što je našao auto iz NS pa neće morati da menja tablice, a po broju tablice taj jeste registrovan prvi put baš tada u NS.

A po visini/dubini se podešava samo vozačevo sedište  :c:
Ovo je mesto za sLogan ;-)