Sandero 1.2, 2014. god.

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Evo prilike da predstavim naš novi auto. Zapravo, ovo je auto moje supruge, člansko forumaško ime - Jovunalola, čiji sam duže vreme portparol.  :to: 
  Auto je kupljen u AK Kompresor, nakon dužeg dogovaranja došli smo do cene 4600 evra, pregovori su počeli na 4900. Auto je tek napunio tri godine i mislim da je to bila dobra pogodba.
Razlozi za spuštanje cene bili su - naprsao levi retrovizor (u kompletu je, samo je staklo prslo), volan oguljen, jedan otvor ventilacije oštećen, na dva mesta je auto ofarban i (verovali ili ne) oko jednog od šrafova pored čepa rezervoara počela je rđa.  :doh:  Trenutno se tu vidi samo blago naklobučen deo farbe, ali je jasno šta je u pitanju. Srećom, na Stepwayu sam imao isto to, pa znam da i nakon tri godine nije odmaklo daleko, za razliku od starih Logana.
  Ofarbana mesta mi deluju kao da je tu auto bio nasukan. Vidi se razlika u nijansi na sajtnama, ali nije značajna. Proverio sam malim magnetićem na licu mesta, nije git nigde. Svi koševi i stubovi su netaknuti.
  Auto je redovno održavan. Na više načina je utvrđeno, postoji istorija vožnje, servisna knjižica sa različitim potpisima i nijansama pečata, stare / starije i najstarije nalepnice u motornom prostoru.  Motorni prostor je suv, sve tečnosti na dobrom nivou. Bio je prašnjav, motor nije pran, ali sada izgleda kao nov, dva sata sam ga brisao.
  Volan je oguljen baš. Kako sam prešao 40 km danas shvatio sam da je dovoljno bilo da bude načet, guli se samo tako, ja sam ga danas dodatno gulio. Koliko se sećam, poneki Sandero sa foruma je bio i na zameni volana u garantnom roku zbog guljenja, ali ovde to nije urađeno. Preko volana je kožna navlaka od pre sat vremena, pa će biti prijatnija vožnja. Pedale, ručica menjača i ručne kočnice su u jako dobrom stanju za 138000 km koliko je auto prešao.
  Ovaj auto će verovatno videti sam grad i užu okolinu, a za to je taj motor sasvim po meri. Danas provereno u različitim uslovima u saobraćaju.


Od opreme ima - rezervi točak (sada se i to navodi  :doh: , a servo više niko ne spominje), bluetooth/USB/CD/radio sa komandama pri upravljaču, airbagove napred i u sedištima, prednje podizače, maglenke, klimu, metalik boju.  Garancija godinu dana od strane AK Kompresor. Mislim da smo dobro prošli.  :wave:

speedo

Prava ste Dacija porodica, nema šta :respect: :aplause:
Sretnu vožnju želim :to:

nik

U zdravlju da ga potrošite.
:ziveli:

shole


bocca

Svaka čast, dobar pazar. Još malo pa bi mogli i da ti poklone jedan u okviru lojaliti programa.  :ziveli:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

zzechner_sk

Doktore, al si ga pregledao i ustanovio sve i najsitnije boljke - svaka ti čast :to: Savjesnije i od većine mehaničara koje znam. Veoma lijep automobil, osobno mi se veoma svidja dvobojna unutrašnjost!
Neka vam je sa srećom i da vas dobro služi, :ziveli:
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

Aleks

Čestitam, neka vas lepo služi! Uživajte!

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiconix


Veterinar

Hvala, prijatelji dragi.  :friends:

I meni se dopada dvobojna unutrašnjost (sedišta i tabla).  :to:

brankovs


Boka

Uzdravlje da se vozite i da lepo sluzi.  :too: