Za one s toroidnom bocom - kako ste riješili problem rezervne gume?

prethodna tema - sledeća tema

mladen895

Ćopavih 14 ima koliko oćeš,15 se teže nalaze.Nisam siguran ali mi se čini da sam čuo da  ćopava 14 mora na zadnji točak ,tako da ako crkne prednja guma treba praviti tumbanje ,zadnja napred,a ćopavu nazad. Valjda kači po kočionim klještima.
Kad se mora,sve  je tesko.

Loganovac

Ako je ćopavo - nek je ćopavo. Šta će vam 15" ćopavac kad na sve modele idu i čertnaestice?
A ne da si čuo, nego je Kića u trećem postu ove teme to lepo objasnio http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=966.msg11703#msg11703
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mladen895

Kad se mora,sve  je tesko.

BGoran


kiconix


mladen895

Izvini,tek sad sam video da si pitao za gumu.Ako se nisi do sada snašao subotom pogledaj u bubanj potoku. 14 su bile 10 do 15 e, a 15 ako nađeš od 15 do 20 e.
Kad se mora,sve  je tesko.

stalker

Svakako prije kupnje provjeriti odgovara li za daciu.
Ja sam najprije nabavio 14-ticu ali od VW-a i nije mi odgovrala zbog manje centralne rupe.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

mladen895

Obradi se na strugu i bude ko nova.  :dobro: Strugari uzimaju 5e za obradu,što i nije neka investicija.
Kad se mora,sve  je tesko.

montenegrino

Da li je neko pokusao da copavca postavi uz zadnju klupu u gepek sandera na nacin kako su to u loganu uradili mladen i boris,tj da li ima dovojno visine u gepeku da se fiksira takav tocak a da se opet polica moze normalno spustiti i zatvoriti gepek?

Andrix

ja imam klasicnu bocu i normalan tocak jer kada sam ugradjivao gas cak je jeftinija a veca bila klasicna boca, mada da sam je stavio mesto rez.tocka uzeo bih onam manjih dimenz i pricvrstio je na naslon zadnjeg sedista, a sprej mi i nije bas pametno resenje, mozda sam zastareo ali vedeo sam par puta ljude koji su isekli gumu, gde sprej ne pomaze.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

dukati

Predlažem izduvavanje rezervne gume kako bi zauzela manje prostora od tričavih 510 L prtljažnika. :lol1:

miki


sibelius

Narode, copavce mozete da nadjete i na starom sajmistu(bgd). Tacnije, kad idete preko starog mosta ka nbg nastavite pravo kroz raskrsnicu i pre pumpe sa desne strane( odprilike malo pre skretanja prego tramvajskih sina ka sava centru)  je veliki servis sa lepim parkingom ispred(ubijte me ne mogu da se setim imena) tamo sam ja nasao copavca 15" za 2500 din. a imali su ih nekoliko komada.
Potrazite i na oglasima,kupujem-prodajem, polovni automobili i sl.
Probali smo ga na licu mesta,fercera.

hobbista

To je servis Samardzic. Bio sam danas, i nemaju vise tih. Uzeo sam poslednju 15" ( 20€ ) ali moram da prosirim malo centralni otvor  :ne:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

hobbista

To je vec sredjeno kod strugara za 800 din  :place:
Najzad mogu da uspravim rezervni tocak uz ledja naslona zadnje klupe :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D