Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

roditelj

Da li neko ima konkretan predlog?
Gde i koliko kosta?
Treba mi crni naslon za MCV-a,sa zadnjim podizacima.
Molim forumase koji su kupili naslon kod Zeljka da napisu svoja iskustva!

MajorSoul

Ja sam se raspitivao kod ovlascenih servisera i cena sa ugradnjom izadje oko 120 eur, za Daciu Daster.
Mislim da nema razlike da li je Duster ili Logan ili Sandero u pitanju, malo kao da deru sa cenom. Ja cu jos da vidim da li cu kod njih to da uradim ili ne. To kad uzmem auto ;)
:wind:
..need more buttons..

DusterNIVA

Sredisnji naslon za ruku (koji je univerzalan za sve Dacie) u AK Vozdovac kosta 7150 dinara barem sam ga ja toliko platio, JUCE!
A cenu dize ugradnja koja koliko sam razumeo bude i preko 1500 dindzi!
Ja sam je sam ugradio jer ima odlicnu shemu kako.
Sredisnji naslon se ugradjuje na plastiku izmedju prednjih sedista koja se jednostavno (po semi) rasklopi.

Mislim da je sredisnji naslon za ruku preko potreban i za male i za duge staze ali je dodatni pretinac koji poseduje nezamenjivo koristan
stavio sam pasose, cd, naocale.... :aplause:


Svarog

Dačijinim vozilima se štošta može zameriti kad je enterijer u pitanju, ali ovaj naslon za ruku (originalni naravno) im je prava stvar. Tako mi je dobro legao, da sad ne mogu da zamislim da vozim bez njega. Prosto ga osećam kao deo ruke. Svaka im čast za ergonomiju. A i za veliki ,,špajz" u njemu.

speedo

#49
Da li je previše problematično korištenje ručne kočnice i zakopčavanje pojasa?

dzaga

Ugradio sam original središnji naslon za ruku u Logana, pre godinu dana. Nezamenljiva stvar za dugotrajnu vožnju. Vrtikalno se podiže, gornja strna se izvlači/uvlači prema zahtevanom polaožaju desne ruke, pomoću točkića se podešava nagib samog nosača . . . Problem sa vezivanjem pojaseva postoji  ako se ne koristi mogućnost podizanja čitavog naslona u vertikalni položaj pa i tada nije veliki problem. Sa ručicom ručne kočnice nisam imao problema a često je koristim.

Svarog

@speedo: Već kod trećeg zakopčavanja pojasa se navikneš na drugačiji položaj ruke i ne smeta. U početku sam podizao naslon za veća povlačenja ručne kočnice, naročito prilikom polaska u strmijim ulicama, ali se i to vremenom navikne. Jednostavno, rukom sa suvozačeve strane obujmiš naslon za ruku i vučeš ručnu. Kad je povučeš do kraja ona je i dalje daleko od naslona.

Vihor

Kako da premestimo rucnu da bude kao na mercedesu, ono, mala papucica sa leve strane, dole , pa da povlacimo rucnu nogom   :write:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

dzaga

#53
Citat: Vihor poslato 04.10.2010. - 13:47
molim te, ako bi mogla i neka slika, hvala  

Evo sličica:

Vihor

Super, moracu i ja da stavim to, a imam i ja to TOP SHOP sediste, nije lose
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

dzaga

#55
Dobije se mesto za odlaganje sitnica, što nije bitno, ali za duži put je mnogo korisno, naročito za nas u najboljim godinama :Smiley:
Kao i taj masažer.

MajorSoul

Odlicna stvar.
Mislim da svako ko pazari i ugradi nece pogresiti.
:wind:
..need more buttons..

maestral5747

#57
Isti naslon i kod mene u Meganeu. Jedino se malo klima lijevo-desno, ali ja sam ipak 100 kg  :whistling:

Jelenko

Zvao danas ovlasteni servis ovde kod nas,naslon za ruku bez ugradnje 160 km (80 evra) :fiju: :cekicem:

wvojin

Samo da ti kazem da je to jeftinije nego ovde u BGD!!!  :bonk:  :ranting:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi