Sandero Stepway 0.9tce 2016

prethodna tema - sledeća tema

zlaja4

Postavicu slike ovih dana, sad otvorih temu da bih pitao nesto, a nisam nasao odgovarajucu temu. Ispod plastike pored rucice za otvaranje haube, ispadose mi 2 kabla sa konektorima neiskoriscena, pa me kao laika zanima, cemu sluze?

Sent from my LG-K350 using Tapatalk


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

zlaja4

#2
Na brzinu par slika.


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

vladimiris


Aleks

Moja omiljena boja. Lep autić, nema da fali!

zlaja4

Naslednik spava pozadi, pa ima peskirce  :D

Sent from my LG-K350 using Tapatalk


szs

Baš mu "čuči" ova boja  :to:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

goxy


Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

dankole

@zlaja4 kava su iskustva sa 0.9 stepway do sada? :) Razmisljam o kupovini istog? Kakav je sa aktivnim klima uredjajem u letnjim mesecima? :) Po planinskim putevima? Hvala ti mnogo!

Goran25

Jedino bih dopunio pitanje kako se ponaša u navedenim uslovima sa 4 ljudi u kolima?

zlaja4

#12
Citat: dankole poslato 15.03.2018. - 12:37
@zlaja4 kava su iskustva sa 0.9 stepway do sada? :)
Mogu reci da sam izuzetno zadovoljan. Putovao u Crnu goru na letovanje. 4 odrasle osobe plus sincic od 2 godine i prtljag, bez krovnog kofera. Bez problema u brdima i obilazenju. Cim predje 2000 obrtaja kao cigra je. E sad posto volim da putujem nocu nisam u zadatim uslovima mnogo vozio pod klimom. Ali 4 osobe bez prtljaga sa klimom, oseti se malo zadrska, ali opet, cim predje 2000 obrtaja nema nikakvih problema.  I da dodam da mi je put od Pozarevca do Bara i nazad uz predjenih dodatnih oko 300 km u Crnoj gori u Baru i okolini prosecna potrosnja bila 5.6l po board kompjuteru.


Sent from my LG-K350 using Tapatalk

michaeldacia

Ja sam dosta vozio ljeti sa klimom i to sa 4 ili 5 osoba po planinskim putevima - ne treba očekivati čuda od ovako malog motora, ali ja nisam imao nekih posebnih problema na usponima.

dankole

Hvala :) Pa dobro, potrosnja je i ok, nesto samo malo iznad dci, meni je bas eto isti primer (samo danju sa klimom, 4 odrasle osobe i pun gepek logana) 4l/100. Logan je dosao do 158000 pa je i vreme da uzimam nesto mladje :) Eto, ako neko zeli dobar primerak logana, neka se javi. Poslacu vise informacija i slika. hvala drugari!