Nosač za bicikla na kuku

prethodna tema - sledeća tema

Highlander

Kao prvo, nisam siguran da li je ovo tema za ovaj dio foruma ili za "Delovi i održavanje", nadležni reagujte ako griješim, nije namjerno.
Nakon nekoliko mjeseci potrage, našao sam na njuškalo.hr polovan nosač za bicikla na kuku. Nosač je u skoro fabričkom stanju, italijanske proizvodnje, Menabo Winny 2+1, platio sam ga 160 eura. Juče sam pošao do Dubrovnika, prošvercovao ga, danas očistio, podmazao, probao - sve super.
Treba li da napomenem da mi je kompletan posao vezano za nosač, završio naš prijatelj stalker ? Kupio ga je za mene da "ne prođe", sačekao me nekoliko dana da dobijem treću tablicu, žrtvovao slobodan dan poslije noćne smjene na poslu da bi se našli, doveo me kući, nahranio, napojio, pomogao mi da montiram nosač, samo što me nije za ruku odveo do Crne Gore, a bi i to da sam ga zamolio. Sjajan čovjek u svakom pogledu ...
Da se pohvalim ...

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

kiconix


Keka

Svaka cast na kolegijalnosti i pomoci.

Interesantna stvarcica ovaj nosac, jos interesantnije sto treba tablica.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Highlander

Mora biti treća tablica, jer bicikla na platformi zaklanjaju zadnju tablicu i signalizaciju, pogotovo ako su pokrivena nekom ceradom. Saobraćajna pravila nekih zemalja EU. Kada sam u CG tražio treću tablicu, malo sam se natezao sa službenicima da nisam ni izgubio, niti mi je ukradena tablica, pa su poslije objašnjenja zašto mi treba tablica, pronašli rješenje da oni u mom fajlu dodaju kao napomenu informaciju da imam tri tablice. :ne:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Zoran

Cestitam naposlu i na lijepom ljudskim odnosima.
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Svaka čast momci, kamo sreće da ima više takvih ljudi!  :friends: :friends:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.