Dacia Duster Black Shadow 1.5 DCI-110 KS

prethodna tema - sledeća tema

Damir Oravec

Upravo su mi poslali slike, mog auta koji je stigao u salon. Jos da im stignu zimske gume, koje su mi dali na poklon i da da ga svecano preuzmem. Za sada par slicica, a kada uzmem kljuceve, onda cekamo okupljanje :)

oliver83

Auto je prelep  :aplause: koliko ovo košta?

bocca


kiconix


szs

Vauuu kako je lep!
Pu pu da ga ne ureknemo. Aj pa da čujemo utiske iz prve ruke  :to:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

goxy


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Milan Ilić

Citat: doravec poslato 28.10.2016. - 13:37
Upravo su mi poslali slike, mog auta koji je stigao u salon. Jos da im stignu zimske gume, koje su mi dali na poklon i da da ga svecano preuzmem. Za sada par slicica, a kada uzmem kljuceve, onda cekamo okupljanje :)

:hall:
Odlično izgleda, javi kako ide.

hobbista

Možete da me streljate ali se meni ove felne (ako dobro vidim nisu ratkapne) uopšte ne sviđaju  :ksnebo:

Ostalo je standardno dobro, pogotovo volan  :dobro:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Turbo


Loganovac

Crna senka...   :D

Čestitam, nek' je sa srećom!  :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

Isti urban explorer, samo mu to kod ventilacije na sredini sjajno.    U svakom slucaju  :dobro:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Veterinar

U zdravlju neka te služi! Odlično!

Aleks