Logan 1.4mpi Red Bunny

prethodna tema - sledeća tema

Logan_Freak

Nisam bio dugo aktivan,dosta toga se promenilo na mom autu tako da je bolje da otvorim novu temu (staru mozete slobodno da obrisete)... u pitanju je logan iz 2006te godine...na autu je uradjeno sledece:
FK Gewinde od Twinga RS, Napred kocnice Clia 16v(ventilirajuci diskovi i veca klesta) pozadi diskovi od Scenika 2.0 16v,balans stangla od Clia 16v,Felne RH ZW1 17x8 sa 205 40 17 gumama,zimski set Nervasport 17 sa 205 45 gumama,distanceri napred 20mm pozadi 25mm.Prednji branik je od Logana MCV,zadnji branik je od Logana PH2,farovi sa Bi-xenon projektorima,LED stopovi i zmigavci sa strane(sve zatamnjeno sto je mogli da se zatamni ),JAP style izduv,lip na gepeku,lip od Pezoa 207 na braniku,zatamnjena stakla 35%,detalji u enterijeru ofarbani u candy apple red,motorni prostor ofarban u perla ljubicasto,luisi kozni volan,FK kadice,ozvucenje hifonics zeus 450w rms... jos dosta sitnica.. pa uzivajte



ako neko hoce da pogleda jos slika moze da me doda na fb : https://www.facebook.com/DriftFreakFanatik
ili da prati stranicu : https://www.facebook.com/Logan-pt015cd-Red-Bunny-875533972470773/?fref=ts

glavonja3

Covece, ovo je tvoj auto?!? Nemam reci, svaka cast. Napravio si od Logana lemuzinu prve klase!

Logan_Freak

Hvala,hvala...ubacio sam malo noviteta u nasu tuning scenu :)

miki-bgd

Ovo izgleda bas opasno, svaka cast!  :ziveli:

Zoran

Čestitam na volji, radu , dosljednosti... :ziveli:
Sam svoj gazda - vazda.

nik


Veterinar

 :aplause:  Dodatni  :aplause: :aplause: za fotku sa zagrljajem i Logana u kutijici.  :hall:

Loganovac

Ako ga one devojke peru - vredelo je!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

staracstol

Skidam kapu za obim radova. Jel i motor radjen?

Logan_Freak

Motor nije još ništa diran, iskreno ne znam ni šta da radim zbog Vučkovih zakona...

staracstol

Pa vidi, teoretski mogu da ti jedu kxxac i za drl il za projektore pa cak i za felne, jbg, to nam je realnost.

Sir Oliver

Ovo felne sa sivog oldtajmera iz NS?
Za auto, svaka čast!  :aplause:
I drink to make other people more interesting.

Logan_Freak

felne sam uzeo pre dve godine u nemackoj

Boban

Viđena prošle godine u Subotici na okupljanju u kasarni tjuniranih auta...svaka čast i kapa dole :respect:

Logan_Freak

#14
 bice je i ove godine nadam se uz manje izmene :D