Logan MCV 0.9 TCE TNG S&S 2016 godište

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Citat: kiconix poslato 19.07.2017. - 14:11
Ide auto i ne oseca 5 osoba na 130.

Kićonix zna, zato što smo zajedno u tom autu odvezli oko hiljadu kilometara autoputem do sada, uglavnom u društvu. Ne smetaju mu veće brzine, naprotiv, rekao bih da mu prijaju. Do 140 km/h je ispod 3500 o/min, što je blisko ponašanju dci motora koji se prvi ugrađivao u Logane. Od 22000km koliko sam prešao do sada, bar pola kilometraže je prešao na autoputu.

dekiv68

Jel mu maximalni obrtni moment beše na 2500 obrtaja?

Boqy

Na novim euro 6 motorima je na 2250 RPM i imaju overboost.

71 kW / 97 PS / 95 hp (ECE) / 5000
150 Nm / 111 ft-lb / 2250

Bez overboosta je 90ks i 140Nm

izvor Wiki:
0.9 TCe 90 Stepway    898    90 (95 avec Overboost)    140 (150 avec Overboost)    

Veterinar

Nakon 30000km imam samo reči hvale. Neverovatan motor.
  Szs me pitao u Kovačici da li ću da sređujem felne, a slično su me skoro pitali Kiconix i Keka. E sad, pošto sam kupio nove gume povukao sam felne iz oglasa, a onda rešio da ih iskompletiram. Felne nemaju klasični plasticni centralni poklopac,  nego aluminijumski. Upravo to je nedostajalo felnama da bi izgledale lepo. Ti poklopci kostaju dvadesetak evra po komadu, ali sam uspeo da pronađem u Engleskoj polovne, koji su me sa sređivanjem koštali oko 40 evra. Auto nije opran, kao ni felne, samo su poklopci sveže ofarbani, ali auto ne izgleda loše...

szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

shole


kiconix


Aleks


zzechner_sk

Sad si upotpunio dojam, ne postoje ti plastični poklopci čeličnih koji bi mu dali ovakvu estetiku.

Btw, o razlici neogibljenih masa ne treba polemiziriati.
Ovaj tjedan sam vršio zamjenu kotača te iznosio iz podruma zimske na čeličnima i unosio ljetne na aluminjskim.
I bez vaganja se osjeti razlika u masi...
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

slavko_bgd

Citat: Veterinar poslato 24.11.2017. - 20:10
Nakon 30000km imam samo reči hvale. Neverovatan motor.

Svaka čast! U zdrave da gu icepiš i novi da si kupiš :)
I slažem se da je motor neverovatno dobar  :dobro:

Veterinar


trajce

#101
Samo takav motor dolazi u obzir kod mene,  nista slabije :aplause:  :respect:

dekiv68

Odlično izleda auto. Sjajno mu stoje crne aplikacije na beloj podlozi.
Vidim da su postavljena oba vetrobrana na bočnim prozorim. Nešto nisam otpratio da li si ugradio i naslon za ruke između prednjih sedišta.

Veterinar

 :friends:
  Nisam. Bočni vetrobrani su postavljeni da ne upadaju kišne kapi u auto kada kampujemo, a na prozorima budu komarnici na čičak da nemamo sekiracije sa insektima.  :wave:

LeNgenda

Da li imas fabricki radio?

Ako imas, koliko je zvucnika fabricki ugradjeno, samo prednji ili sva cetiri u vratima?
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.