Konačno - redizajn za „logan“ i „sandero“

prethodna tema - sledeća tema

Vladan

:)

bugi

Ako je u razmatranju kupovina, vredi svakako sacekati, bolji enterijer, novi motor ubacuju, i pretpostavljam da ce dobiti jos malo opreme... A i pri prodaji ce vise vredeti restilizovani model svakako ;)

DarioGTI

Recimo 1.2TCE u Sanderu mi se čini prilično zanimljivo  :hihi1:. (kad bi bilo...)
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

Jedino ako ubace Sport model  :Smiley: mada, sto se tice motora novina moze da bude ili pomenuti TCE ili 1.6 dCi, u sta cisto sumnjam.

Iovako su na granici konkurentnosti sa cenama, to ce ih ubiti u pojam.

Sacekamo zvanicno predstavljanje, pa onda tupimo  :D
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


szs

Ovih dana negde na netu naleteh i na nagadjanja da je moguće i 1.2tci sa 125ks u Dastera. Kao i za kasnije (ne 2017) unificiranje Reno game dizel motora na 1.6dci. Ko će ga znati  :ne: Moramo da sačekamo sajam.
Najveća zamerka kod švabova npr je to što nema opcija motora preko-oko 150ks za Dastera
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Daniel

Citat: Keka poslato 17.09.2016. - 08:20


Iovako su na granici konkurentnosti sa cenama, to ce ih ubiti u pojam.

Sacekamo zvanicno predstavljanje, pa onda tupimo  :D

Slazem se, ali prodaja govori nesto drugo. Kola se cekaju mesecima, za lager ni da sanjaju prodavci.
Tako da je racunica negde ipak ok. A da ne govorim da vade prosek celom renaultu.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

#6
To što se kola čekaju mesecima ne mora da znači da se prodaju ko alva, pre će biti da uvoze po narudžbini (pored nekoliko tipskih "Vulgarisa" koji će sigurno biti prodati). Tačno je da je Dačija Renoov džoker, ali se dokazala kvalitetom i u velikoj meri postala brend za sebe. Poboljšana je u svakom pogledu i normalno nešto i poskupela, taman toliko da još uvek bude konkurentna. Đe je problem?  :ne:

P.S. Pre neki dan hvali mi se kolega iz NIS-a novim Sanderom 0.9TCe LPG S&S, zift crnim, lep ko lutka (video sam ga na parkingu). Kaže prodao auto (da me ubiješ ne mogu sad da se setim šta tačno beše, ali bi trebalo da je za klasu bolji) i uz 5000 EUR beskamatnog kredita došao bez dinara do novog Sandera. Oduševljen. I uslovi kupovine znače, ne samo cena!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

szs

Citat: Loganovac poslato 17.09.2016. - 16:39
To što se kola čekaju mesecima ne mora da znači da se prodaju ko alva, pre će biti da uvoze po narudžbini (pored nekoliko tipskih "Vulgarisa" koji će sigurno biti prodati).
Ko je ikada putovao kroz Madjarsku, na auto putu je mogao da primeti konvoje i konvoje kamiona koji vuku Dustere za Nemačku, Austriju, Belgiju.... Kada sam u junu kupovao moj Sandero, rečeno mi je da ako tada naručim model i boju mogu da ga očekujem OKO oktobra. Pošto mi boja i nije nešto bitna...
Golf II iz Rumunije  :friends:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

kiconix


Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

jasho

Citat: kiconix poslato 17.09.2016. - 18:56
Ovo za konvoje kroz Madjarsku potpisujem.

Takođe, idem dva puta godišnje za Nemačku, i teško mož' da se desi da je svaki dan petak  :dobro:

speedo


jovan


Aleksabgd

Fabiandero. Ono sto ga nepogresivo istice od drugih vozila je svakako cilindar brave sa kraja XIX veka koji niposto ne moze da bude iintegrisan na samoj rucici.
Da li je i to dalje sarm Dacie ili bezobrazluk  :hm:

speedo

Fabija je meni lično mnogo ružnija, ali kapiram da ima i drugačijih mišljenja.