MCV napokon isporučen

prethodna tema - sledeća tema

Highlander

Kakav podstrek za razvoj paranoje !  :ha:
Ne možeš stati ni na parking da pojedeš i popiješ nešto, a da te ne "snime" nadležni . :help:
Zamisli da pokušaš kakvu "štetu" da napraviš ? U tri noću, šumarak na dva kilometra od regionalnog puta, u sred "posla" neko ti kuca na prozor, otvaraš i ugledaš kolonu Dacia i tipa koji te pita :"Oprostite, nisam nikada noću putovao ovuda, pa se slabo snalazim. Jel` znate koji je najkraći put za Kovačicu ?"  :write: :laugh:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Loganovac

 :Smiley:

:offtopic: Ta kolona u 3 ujutro moći će možda da se dogodi tek kad vi "odozdo" rešite da čoporativno prihajate na okupljanje u Kovačici, ne pre toga. Mi smo blizu, okupljamo se tek oko 9, tako da je ovde noćom bezbedno da se ide u štetu  :D
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

roolet

Zahvaljujuci forumu i nalepnicama, dacija definitivno nije auto za svalere. Zato ja ne lepim nalepnicu  :hihi1:

Veterinar

Znači, sve forumaše bez forumaških obeležja na okupljanjima smatraćemo švalerima. Ne daj ženi da čita ovo.  :to:

Highlander

 :offtopic: Izgleda da sam dirnuo u osinjak. :woo-hoo:

Citat: roolet poslato 21.06.2016. - 10:19
... dacija definitivno nije auto za svalere...

Još si ti zelen k`o zelen bor .  :hihi1:

Citat: Loganovac poslato 21.06.2016. - 08:35
... Ta kolona u 3 ujutro moći će možda da se dogodi tek kad vi "odozdo" rešite da čoporativno prihajate na okupljanje u Kovačici, ne pre toga...

Mi ne kažemo "odozdo" nego "ozdo", kraće je, brate !  :Smiley: :woo-hoo:
:ziveli:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Loganovac

Kod nas je duže na ceni...  :Smiley:

:ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

zzechner_sk

Dragi kolege DFS,

za zaključivanje uvodnog predstavljanja, dočekao sam nešto ležerniji dan (radni vikend bez telefonskih poziva koji se provodi za radnim stolovima završavajući projekte) a da je naša draga Kupa ponovno zelene boje (zadnjih dana je vodostaj bio u porastu, pa je bila smeđa) te da vam pošaljem nekoliko meni dragih sisačkih vizura s mojim novim manekenom u glavnoj ulozi.

Lijep pozdrav iz Siska, ZZ
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

VaskezNS

Odlične kompozicije sa novim manekenom  :aplause:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

dekiv68

Još jedanput, mnogo mi se dopada kako mu stoji crvena boja  :lux:

Damir Oravec

Prelep je. Sa srecom da ga vozis!!!  :ziveli:

Sir Oliver

Definitivno najlepša Dačijina boja!!!   :aplause: :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

Veterinar


Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

zzechner_sk

Citat: hibernacija poslato 27.06.2016. - 17:58
:to:, moj sledeci

Svaka preporuka  :dobro:, moram priznati da nisam očekivao toliki interes od poznanika i prijatelja (naročito onih koji "cijeli život voze karavane") a primijetio sam kako i nepoznatima prilači pažnju na cesti  :c:
Inače svima veliko hvala za dobre želje i pohvale  :ziveli:
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium