MCV napokon isporučen

prethodna tema - sledeća tema

zzechner_sk

Dobro jutro svim ljudima dobre volje,

evo da podijelim s vama radost preuzimanja novog auta i kako je to izgledalo jučer u sparno popodne.  :woo-hoo:
Još danas u MUP po tablice, pa fijuuuu  :dance:

Prvi dojmovi: o novom se nema što komentirati, no ipak: auto je zaista povelik (iako sam sjedio u jednom tokom naručivanja u salonu, zaista sam iznenađen i zabrinut za period privikavanja...) i udoban više od očekivanja. Prvi kilometri su odagnali moje "bojazni" o efikasnosti klime u toliko velikom autu, ručica mjenjača ima šmekerski kratak hod (podsjeća me na moju Mazdu 323 S (BJ) iz 2000.g.), a ozvučenje je vrhunsko. Servo volana je zaista "mekano" namješten (probat će se zdravlja Bože već danas na autocesti), no efikasan je kod skretanja u gradu te okretanja na parkingu. S&S vrlo brzo reagira pri zaustavljanju na semaforu (možda 2 sekunde), no ostavljam ga uključenog radi privikavanja. Indikator "šaltanja" je namješten za "penzionerski" štedljivu vožnju. Još samo o gumama: isporučen je s Goodyear Ultragrip.

Sad još nekoliko "manekenskih" s mojim osmjehom "oko glave"  :hihi1:
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

Vihor

U zdravlje da se vozis i ti i tvoja porodica i puno puno bezbriznih km!    :to: :aplause: :ziveli:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

cika mili


Loganovac

Čestitam i želim vam mnogo godina uživanja u novom kućnom mezimcu!  :aplause:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Čestitam, rijetke su to prilike u životu...
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

Čestitam , neka te lepo služi!

kiconix


Veterinar

Uživaj u vožnji! Čestitam!  :aplause:

Jelenko

Cestitam,nek je sa srecom novi ljubimac ☺

ivan-bgd

Najlepša boja...čestitam  :ziveli:

shole

Čestitam! Neka je sa srećom!

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

miki-bgd


lemetar

It is I!

goxy