Srećni vlasnik Sandera 0,9 LPG, sa predumišljajem, u pokušaju

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Verovatno, ali uz gubitak garancije pošto ovlašćeni to ne smeju da urade.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bugi

Pitao ja, moze da se iskljuci, al nece u ovlascenom da gase, kazu reno radi stalno na bezbednosti, pa to ne bi bilo u redu. A u ak markovic, kazu da ne moze ( tj. ne znaju). I meni je uzasno iritantan zvuk, prevelikog intenziteta, i ja se slatko navozam kad sednem u sandera koji nema tu pistalicu.... Da se razumemo vezujem se inace uvek, al prvo krenem pa se usput vezujem, i onda ne smes odma da ubrzas da ne bi pistalo, sve u svemu, krajnje ne potrebna stvar, ko se vezuje vezuje se i bez toga, a ko se ne vezuje, veze pojas iza sedista... Sto svakako ne podrzavam!!

Ako znate nekog voljnog da to ugasi, preporucite.
Rado bi se otarasio zvuka, a ne bih kacio one dzidze pa preko toga pojas, to mi je previse budzevina za nesto sto se tice bezbednosti

mladja73

Probaj kontaktirati Martina iz Jakova. Mozes na Forumu naci njegov telefon. Koliko se secam on je medju prvima provalio kako se smanjuje intezitet tona zmigavca na prvim loganima.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Dragan D.


dekiv68

Danas izmereno baždarenom štopericom. Pali signal (zvučni i svetlosni) nevezanog pojasa nakon 15 sekundi. Pojačava ga nakon 30 sekundi i isključuje nakon 3-4 minute (samo zvučni, svetlosni na centralnoj konzoli ostaje upaljen). Ja zadovoljan, samo je za ta 3 minuta zvuk razarujući.

bugi


vujanovgoran

Kod mene pali zvuk kada predjem 25km/h i ne gasi se dok ne vezem pojas.
Znaci da moze da se podesava.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

dekiv68

Obratiću pažnju na dostignutu brzinu. Mislio sam da mu je vreme (nevezivanja) ograničavajući faktor.

VaskezNS

Citat: silent poslato 12.05.2016. - 20:03


p.s. Ne preporučujem korišćenje ovoga.

Vrlo opasna stvarčica ako nije atestirana...a sumnjam da ima atest..  :whistling:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Loganovac

Kako atestirana? Pa ovo je isto kao kad prelicnuješ topljivi osigurač a neko te pita da li su licne atestirane...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Jeste atestirano u čuvenom "Ping-pong" institutu za bezbednost.

zac

Citat: dekiv68 poslato 13.05.2016. - 15:42
Danas izmereno baždarenom štopericom. Pali signal (zvučni i svetlosni) nevezanog pojasa nakon 15 sekundi. Pojačava ga nakon 30 sekundi i isključuje nakon 3-4 minute (samo zvučni, svetlosni na centralnoj konzoli ostaje upaljen). Ja zadovoljan, samo je za ta 3 minuta zvuk razarujući.


Iskljuci ga brate ako ti smeta...ja bih to odma uradio..kao sto sam taj zvuk iskljucio cim sam zaduzio novog Audija..i to sam bez servisera...skinuo instrument tablu i na ploci nasao mali zvucnik-zujalicu, odlemio jednu nozicu i zavrsio sa nervozom... posao od 15 minuta.

Tako uradis i nema bespotrebne nervoze i danonocnog pisanja na forumu na tu temu.

bugi


Veterinar

Hehehe. Moram da primetim da ste se raspisali o ovom, koliko vidim, problemu. Ali, zar nije lakše uraditi samo taj jedan "klik"? Verujem da vas iritira zvuk, ali ... klik...  :ne: