Novi Duster Urban exploer stig'o

prethodna tema - sledeća tema

ajgor bejzik

Evo i mene opet!
Pređoh sa Urban explorerom DCI 5.000 km. Šta reći....uživanje i samo uživanje! Drugar koji vozi BMW mi reče, kao suvozač: "u hebote, pa ovo ide kao moj BMW"...
Sledeće, klinac od drugog prijatelja (ima 11 godina) se vraćao sa plaže i ja ga povezem. Deččkić seo iza i posle par minuta "u jeeeee, ala ide ovo čudo" :)

Treći drugar mi je uzeo Vitaru benzinca! Pričao je i pljuvao Dustera dok se nije parkirao pored njega. Onda je shvatio da je puno manji :)...i nije tako upadljiv kao urbani Duster! Mislim, svaka čast japancima (iz mađarske) na elektronici, ali kada budem heto da sijam kao novogodišnja jelka, onda možda razmsilim o drugom autu.
Duster je tih.....i imao sam malo smešnu situaciju....obilazio sam kolonu vozila i stisnuo papučicu...kada je ona kao "propala", a auto počeo da ubrzava. Hehheheh...zvao sam servisere da pitam jeli to ok?!!!! :Smiley:
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Vihor

el ti lupka po (u) plafonu kad ideš po nekom malo lošijem putu?, kao kiša da pada, tako se čuje ponekad    :ne:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

ajgor bejzik

#77
Da, čuje se pucketanje! Provalio sam da kada stoji na suncu i zagreje se plafon - onda se to čuje! I uglavnom na lošijem putu! Na Stepwayu mu se nije čulo  :lazy:
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

booky011

Ne stigoh da promenim moju profile fotografiju ( iskreno zaboravio sam password ), jer ovaj crni odavno nije moj. Sad imam novog dunstera.
To se i meni čulo te sam rešio problem. Žice koje stoje između neba i krova ( metala) su se čule.obmotao sa keper trakom vratio nazad i sad se ne čuje ama baš ništa.
Pozdrav
Ako kaniš pobediti , nesmeš izgubiti !

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

booky011

U vožnji pojačaš radio i stvar rešena ! :dance: :whistling:
Ako kaniš pobediti , nesmeš izgubiti !