Novi Duster Urban exploer stig'o

prethodna tema - sledeća tema

Ljota

Klasicna navigacija pored automatskog ima mogucnost manuelne promene nocnog i dnevnog rezima, bez obzira na doba dana ili noci!
Mozda i ti imas mogucnost rucnog podesavanja osvetljenja ekrana?  :(

Vihor

ima, naravno, postavljeno je na automatski.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Highlander

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

To za navigaciju je normalno jer imaš dnevna svetla. Čim uključiš oborena , gps prepoznaje da noć i prebacuje na noćni mod.

Veterinar

6 brzina imaju modeli sa pogonom na sva četiri točka.

Vihor

#66
i 6 brzina imaju modeli sa pogonom i samo na prednju vucu, kao kod mene.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Ljota

Svaka cast, to je vec "ozbiljan" auto! Srecno!  :friends:

ajgor bejzik

Nemoj da se vređamo!!!  :)

Urban ima 6 + rikverc, bez obzira na pogon!
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Deda

e pa drugari, da vam se pohvalim

danas sam vozio ovu azdaju, dok je Vihor bio suvozac
iznenadio se kad sam ga pitao - da li je ovo prvi put da se vozis u svom autu?  :crazy:

elem,
ide kao munja, u svakoj brzini skace i lagan je na gasu kao neki sporstki auto
nisam vozio preko 110, ali sam lagano menjao od prve do seste, a posle na tempomatu isprobavao perverzije

mali volan, na njemu komande, lako upravljiv
pregledan, tih, startan i JAK

odusevljen sam
toliko da bih odmah kupio isti ovakav da sam u mogucnosti, ali nek je zdravlja, bice prilike

sa zadovoljstvom sam podelio svoje utiske, za mene je ovo pohvala

a pre svega, zahvaljujem se Vihoru koji je bio dovoljno hrabar da mi da svoj auto
doduse, i svaki predhodni njegov auto sam vozio i posle 20 godina druzenja, ne sumnjam da u mene ima bezgeranicno poverenje

samo je meni bio mali problem, jer pored poveveranja njega u mene i poverenja u samog sebe, ipak sam mu se zahvalio i vratio auto posle kratke voznje, a najvise iz straha od drugih vozaca u saobracaju, jbg, odakle znam da li ce neko da mi naleti...

Sve u svemu, ocekivanja su prevazidjena i odusevljen sam maksimalno!

Deka :)

Ljota

#71
 :conf: www.najboljiauto.com  dacia-duster-ubedljivo-najnebezbedniji-automobil-na-trzistu

Vihor

Pa da , nemci, englezi, francuzi......i ostali gde se prodaje ovaj auto glupi! Ovaj naš će da im objasni i svi novinari ćute samo on ima hrabrosti to da kaže!?, Pa dobro   :bonk:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.


dzule

Ej, z....i novinare vise, uzivaj, auto je prelep i kao sto Deda rece, da imam kinte sad bih ga uzeo da filingasim....
Bravo jos jednom za auto
pozdrav