Novi Duster Urban exploer stig'o

prethodna tema - sledeća tema

Raja

Čuvaj se, polako i pažljivo, da ti se ne otme kontroli kad očepiš po gasu.  :Smiley:

Aleks

Proverio sinoć, kada patosiraš gas, ali moraš malo jače da pedala preskoči kao neki zub, auto krene da ubrzava.

Loganovac

 :ha:  Limiter mora da se isključi bilo da pritisneš gas ili kočnicu odmah!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Hm, ako limiter iskljucuje dodavanje gasa, onda to bas i nije limiter...  :ces:
Znam da tempomat radi tako.

Loganovac

Prolupao sam, izvinjavam se...  :doh:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vihor

limiter drži recimo  do 50, i sa dodavanjem gasa se ništa ne menja, ali što kaže Aleks, papučica do kraja, preskoči neki zub, auto poleti, pustiš gas, vraća ga i drži do 50, provereno malopre.   :cool:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Ljota

Umesto tih gluposti bolje bi bilo da ima menjac sa 6 brzina!

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Ljota


Aleks

Nisu gluposti ni limiter ni tempomat. Naročto kod udobnijih automobila a po pitanju ograničenja brzina od 30 -50 km/h. Za čas se uđe u "crveno" a da se ne primeti. Limiter i tempomat su spas.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Ljota

Citat: Aleks poslato 21.04.2016. - 16:40
Nisu gluposti ni limiter ni tempomat.


Nisu gluposti, ali bi me  na loganu obradovao vise 6-to stepeni menjac (+ rikverc) od tempomata i limitera zajedno!

Veterinar


Ljota

Da, npr. na mom loganu ! Jer ja nemam i ne vozim Duster urban explorer! A i kad bih ga imao zalio bih za tom sestom brzinom, jer je za brzine iznad 120km/h izmisljena stvar, kako zbog buke tako i zbog ekonomicnosti!

Vihor

Prilikom koriscena navigacije, ekran navigacije je na Day osveljenju dok kad se ukljuce svetla kratka, osveljenje ekrana navigacije prelazi na Night. Sve jedno dali je dan ili noc, ko koristi navigaciju zna o cemu pricam.   :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.