Novi Duster Urban exploer stig'o

prethodna tema - sledeća tema

vladimiris


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Vihore daj napiši neke utiske ili da nastavimo još da hvalimo mašinu.  :njanja:

Vihor

#33
Citat: Highlander poslato 07.04.2016. - 13:19
Besno !  :dobro:
Ali, zašto ponovo Dacia ?
Pa, za te pare si mogao skoro novog ... ( CENZURISANO ! )  :laugh:

sa samo 150000


Bice jos slicica , hvala svima.

znaci ukratko za pocetak, ovo nema veze sa dacijom, znaci, motor se u leru ne cuje, ali stvarno!
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Daniel

Ni moj frizider se nije cuo nov.... :Smiley:

Culi smo i turirali tu naftaricu na susretu zahvaljujuvi kolegi Goranu.
I bili u cudu da prede kao 16v benzin.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Zee

Prelep je.   :to:
Neka te lepo i dugo posluzi.
:ziveli: :ziveli: :ziveli:

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

trajce

Cestitamo Vihore! i cekamo na jos slika  :too:  :lux:

Vihor

Hvala svima na lepim zeljama, utisci i slike za koji dan.    :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

booky011

Ako kaniš pobediti , nesmeš izgubiti !

trajce

Ajde, sad je vec koji proso koji dan ;)

Vihor

Evo mene, posle predjenih prvih 1000 km, slika još nema ali će biti, gužva neka poterala.
Prvo da kažem da ovaj auto nema veze sa Dacijom koju sam vozio, mislim na kvalitet plastike, zvučnu izolaciju, opcije koje su ubačene. Čak ima stvari koje mi nisu rekli u servisu a i na internetu nisam našao, mislim na pomoć prilikom polaska na uzbrdici, bilo unapred bilo unazad. Start stop je, sad vidim fina stvar za gradsku vožnju dok po terenima ne preporučujem. može da se isključi. Unutra tiho, mislim tiše u odnosu na Logišku koju sam vozio. Meni je preglednost odlična čak i bolja od Nissan kaškaj koji je nešto slično baš. Dnevno svetlo automatski se pali, samo napred, pozadi ništa ne svetli. Tempomat, perfekto, kako sam samo mogao da vozim do sad bez toga??!, ograničivač brzine, malo zahebana stvar, ako se pojavi situacija, nema beganja, mora da se isključi na dugme na tabli pa onda teraj kako oćeš dok je tempomata to drugačije. Što se tiče media nav, odličan, kako prijem radia, gps, karte ažurirane do 101 i funkcioniše odlično, hand free radi super i čujnost je odlična i na jednu i na drugu stranu. Jačina zvuka se menja u zavisnosti od buke i brzine, može da se isključi ta opcija. Taster za sve migavce je nežni, soft, taster nije kao na loganu ono dugme, taster za zaključavanje je takodje soft i kad se zadrži par sekundi prelazi na automatsko zaključavanje. Sedište ne pada samo više!, gepek ogroman, ogroman. Što se potrošnje tiče, sada je bila kombinovana vožnja, grad, otvoreno, teren sa prikolicom i sve ukupno 5,1l. Jedina zamerka, što je media nav ekran malo niže što bi možda trebalo i što el podizači su malo niže na levim vratima. Vrata se zatvaraju kao na frižideru i dodato je dosta novih kedera i ne ulazi prašina pored vrata kao na logiju.
Toliko, pitajte ako sam nešto zaboravio, ali stvarno mislim da je auto perfektan kao za naše puteve tako i terene (ipak umerene) i ako je 4/2 a ne 2+2 i ne žalim aposulutno

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Rimad

Ovoliko čestitki ne bi bilo da je dijete dobio.  :lol1:

Aleks

Sto se tice limitera brzine, trebalo bi da se iskljuci automatski ako pritisnes pedalu gasa do kraja.

Vihor

Nisam smeo da probam, 110, ali probaću sutra, moram pažljivo da se ne povredim, te G sile su zajhebane kažu.
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.