Sandero 0.9 tce lpg

prethodna tema - sledeća tema

jovan

Malo pre (očekivanog) roka stiže i moj auto. Kako mi je ovo prva Dacia nemam formirano misljenje, i tek počinjem sa sticanjem ličnog iskustva. Prešao sam već svih 7km, od salona do kuće, i sad izučavam korisnička uputstva. Nešto više o autu, vožnji i subjektivnom utisku verovatno za nekoliko dana. Onako, na blic, zadovoljan sam i, što sam očekivao, to sam i dobio. Proces kupovine uglavnom je prošao korektno. Pozdrav

Zoran

Sretna vožnja. Uh što volim miris novog auta...
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

Divan osecaj, jel da? Cestitam, neka te lepo sluzi! Zeljno iscekujemo prve utiske i neko detaljnije predstavljanje auta!  :ziveli:

jovan

Hvala, malo da sredim utiske, i da se oporavim od registracije, pa se javljam...

Highlander

Zelim ti mnogo sretnih kilometara u makini !
:lux: :to:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

zac

U sreci i veselju da se navozas sa njim..  :too: :ziveli:

vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Aleksabgd

Puno bezbriznih kilometara da predjes !   :ziveli:

Jelenko


dekiv68

Čestitam, želim ti sve najbolje u upotrebi novog auta.

Koliko dugo si čekao isporuku i gde si ga kupio?

mdbokic

Čestitke od većeg brata logana 0.9...

jovan

#11
Hvala svima od srca!
Čekao sam auto malo manje od tri meseca, a sve je išlo preko kuće Reno Sava. Vrlo profesionalno i korektno odradjeno s njihove strane.
Danas smo se Sandero i ja malo bolje upozna(va)li i...zaista sam oduševljen. Predjoh po Bgdu i Ibarskoj šezdesetak kilometara i, ako se dan po jutru poznaje, ovo bi mogao da bude početak lepog druženja. Prva Dacia i prvi auto na LPG, a imao i vozio sam ih dosta. Posle tankovanja 98ce napunim i plinom auto i oduševim se računom LPG_ja naspram benzina.
Nisam vozio brže od 80 na sat, a u autu je izuzetno tiho, prijatno i udobno. Start-stop radi savršeno, dodir papuče kvačila, i pali. Pomoć na uzbrdici, a u Bgdu ih ima, savršena. Ručnu nisam imao potrbe koristiti. Komp vam signalizira promenu stepena prenosa, vozački položaj solidan, udoban, muzika i ventilacija ok. Ja sam oko 186/75, a sin(suvozač) 188/100 i za nas je bilo dovoljno prostora. E sad, na zadnjoj klupi...Gepek dovoljno veliki. Zadnja klupa i nasloni se obaraju.
Toliko, za sad.




dekiv68

#12
Mnogo mu dobro stoji bela boja.

Ja sam dobrano naumio da kupim 0,9 LPG, ali se dvoumim kod opreme (Life ili Ambiance) i kod boje (beli ili teget).

Čini mi se da Life košta 110 evra više, ali da za te pare daje, prema objavljenim cenovnicima, radio (USB MP3) i maglenke napred pride. Mada sad na fotografiji tvog auta vidim da ima maglenke napred ??

Šta je tebe opredelilo za Ambiance, a ne Life?

Vladan

Puno srećnih kilometara. I ja se nadam da ću se ponoviti sa novim Loganom 0.9 tce lpg. Čekam sajam pa ću da vidim. Pozz
:)

mdbokic

Koja oprema ima pomoć na uzbrdici?