Novi Logan 0.9 TNG

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko


Andrix

Bravo, novi clan je uvek dobrodosao u porodicu. :to: :lux:
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Vladan

:)

Highlander

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

slavko_bgd

Citat: hibernacija poslato 05.01.2016. - 19:23
Bravo, novi clan je uvek dobrodosao u porodicu. :to: :lux:

Naročito ako je to prebogata tetka iz Švajcarske :D
A ako nije, onda neka bude radovanje novom automobilu . :hall:

taksista

  :to:   čestitke !!!!!!
Ja nameravam uskoro da poručim jedan takav. Molim te za prve utiske.

Vladan

I ja sam zainteresovan za kupovinu istog. Utisci pls
:)

taksista

Ja juče bio u Kompresoru kažu rok isporuke 60-90 dana, nemaju test vozilo (može da se proba Clio sa takvim benzincem???) čak ni servisni interval nisu umeli da mi kažu koji će biti ( trebalo bi sa 15tkm da povećaju na 30tkm al nisu sigurni ). Oni kao da uvoze jedno po jedno vozilo, ne znam šta im to znači? Od Augusta prošle godine, kad sam video ponudu u njihovom cenovniku, pokušavam da saznam nešto više ali bezuspešno. :badmood: Ako nešto znate pišite  :(

mdbokic

E, ovako
Ja sam ga čekao od letos, prelazili su na euro 6 pa se čekala homologacija!
Pre ovoga sam vozio Scenica 01g, 1.8 115ks,  kvalitet materijala nije ni bilzu ali ok nisu ista klasa tako da je ok!
Motor ima čudan zvuk jer je 3-cilindraš, ali performanse su mu dosta iznad očekivanja! Ide bolje nego scenic, doduše nisam ga ni gazio puno preko 3k obrtaja dok se ne razradi! Na plin prebacuje dosta kasno, mislim da su rekli na 40 stepeni, što mu dođe oko 3-4km zimi!! Potrošnja je oko 8l plina u mešovitoj vožnji, više grad!
Toliko za sad, nemam vremena, danas sutra ću biti opširniji! Pitajte šta vas zanima, ko je iz ZR može i da ga vidi, proba!

Veterinar

40 stepeni bi morao da dostigne ranije, zavisno od dnevnih temperatura i uslova u saobracaju, ali ne verujem da bi trebalo duze od 2km da se vozi na benzin dok dostigne 40 stepeni...  :ne:

taksista

Hvala mdbokic, :to:  Imam rodbinu u okolini ZR pa ti se javljam uskoro.

kiconix

2km u Bgd i 2km u Zr nije isto.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Turbo


kiconix