Pomoc na putu

prethodna tema - sledeća tema

dzule

ja sam za 990 dinara dobio dacijin paket pomoc na putu kod sekulica, koji se moze produziti narednih godina za 1,00 dinar, ako kod njih odrzavas auto....
e sad, treba iskalkulisati sta i kako....
meni je jednom zatrebala njihova pomoc i stigose za po sata.....
obzirom da mi istice garancija u junu, a pomoc mi vazi do aprila sledece godine, iskalkulisacu sta ikako do tad....

drzarkod

Citat: VaskezNS poslato 10.05.2015. - 19:28
Nisam, to mi nije ni palo na pamet  :ces:


Ja uplatio ddor 880 din. Prva godina....imaš 50 pošto popusta na Super kartici

Aleks

Ali samo prva godina i to pod uslovom da se ugovor zakljuci na 5 godina. Svaka naredna godina je po punoj ceni od oko 1800 din. Gresim?

drzarkod


VaskezNS

Nakon mog posta, odnosno problema sa krajnje neprofesionalnim odnosom fantomskog "udruženja" pod nazivom AMSS, evo već treću godinu zaredom, pod istim uslovima i ceni (!) uplaćujem DDOR Novi Sad osiguranje "Pomoć na putu" - standard paket.

http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=851.msg165017#msg165017

Imao sam ja u vidu da ga obnovim, ali agent DDOR-a iz potpisa polise me je lično podsetio, i juče u sa mnom dogovoreno vreme došao u prostorije agencije, gde smo sve završili za 10 minuta. Bogu hvala, za sada mi nije zatrebalo, ali za ovih 1.760 din "kupujem" malo mirniji san.



Ovo je mesto za sLogan ;-)

ex-user

Šta je preporuka? Uzeti onda "Dacia Pomoć na putu" za 2990 umesto AMSS za 2000 din?
bla bla bla

Aleksabgd

Ja sam ove godine 2x koristio karticu AMSS (prosirenu). Prvi put su mi ukrali akumulator sa yuga pa smo ga prevezli do servisa a drugi put kad su isti obijali pa zeznuli nesto oko letve volana.
Oba puta su dolazili u centar Beograda, cekanje oko 45 min :aplause:

Goran25

Imao sam priliku da koristim Dacia pomoć na putu, u roku od 30minuta su poslali vozilo iz AMSS i pravac ovlašćeni servis.

Sutradan sam dobio poziv iz RNS sa pitanjem da li sam zadovoljan pruženom uslugom.

Goky

Mali info...za nova vozila pomoć na putu važi u okviru trogodišnje garancije ili 100.000 pređenih kilometara. U slučaju da je vozilo kupljeno sa produženom garancijom od 5 godina pomoć na putu nije uključena u tu produženu garanciju od pet godina već važi samo tri ili 100.000 pređenih kilometara
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

dzule

ja sam aktivirao i onu pomoc koja se nudi u sat reviji za dz.
cisto da imam i to....

ajgor bejzik

Citat: Goky poslato 05.07.2017. - 14:34
Mali info...za nova vozila pomoć na putu važi u okviru trogodišnje garancije ili 100.000 pređenih kilometara. U slučaju da je vozilo kupljeno sa produženom garancijom od 5 godina pomoć na putu nije uključena u tu produženu garanciju od pet godina već važi samo tri ili 100.000 pređenih kilometara
Izvinjavam se, dodao bih da moja garancija važi 5 godina (od momenta kad sam ga kupio) ili 100.000 km. Tako piše na kartici.
mart 2016- mart 2021 ili 100.000 km
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

dzule

meni je vazila pomoc na putu punu garanciju od 5 godina....
nazovi i proveri

Goky

Pošto mi je istekla petogodišnja, produžena grancija, u okviru koje sam imao pomoć na putu razmišljam da uplatim neku.
Dacia 5+ program (za vozila starija od 5 godina) pored popusta na delove daje i uslugu pomoć na putu. Dacia 5+ program košta 3.000 dinara.
Ponuda ima raznih da li ima neko iskustvo i preporuku.
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

nik

Ako ne planiraš dalje održavanje u ovl. servisu, onda moja preporuka za članstvo u AMSS.
Doduše davno sam ga koristio, bila je dobra usluga (više šlepovanja, dolazaka majstora, plaćanje putnih troškova u slučaju udesa, smeštaja u hotelu,...). Ne znam kakvi su sada, nisam član već jedno 7-8 godina, imao sam asistenciju (jednu) preko osiguranja stakala u DDOR (koju nijednom nisam iskoristio Pu, Pu, Pu)

kiconix

Dovoljno je da jednom godisnje odes na servis i pomoc se produzava automatski za dz.
Razmisli i o ovom.