TCE 90 Vs MPI 1.2?

prethodna tema - sledeća tema

zac


kiconix

Ne znam što se veseliš  :ne:
Verovatno cinculiraju pošto od nove godine počinje da važi nova uredba, novi euro 6 polovni euro 4.

zac

Ma veselim se zato sto ima izgleda da ce moci da s ekupi bez plina..a ja bih pokusao da menjam svog Logisu za dve i po godina, kad ode kredit..  :zurka:

kiconix

#48
Biće ponuda sigurno, samo da se iskristališe ovo oko nove uredbe.
Situacija među dilerima i RNS-a je suviše komplikovana za pisanje na forumu.
Suština je da dileri svaki auto koji imaju u salonu ili na placu moraju da plate RNS-u pa da čekaju kupca.
To je informacija stara 2 godine a kako se ponašaju ne verujem da je nešto menjano.
U svakom slučaju će ponude biti ali sa kojim motorima i kada  :ne:

zac


Lesa021

Zvao sam danas glavne uvoznike Dacia vozila.
Može se naručiti Logan, i to sa tri motora. 0.9 Tce(samo sa TNG), 1.2(samo bez TNG) i dizel 1.5.Na lageru nema Logana, a kada sam pitao koje je vreme isporuke nisu mogli da mi kažu pretpodstavljaju dva do tri meseca. Neverovatno da u celoj Srbiji nema ni jedno vozilo(Logan,Sandero,MCV...)sa motorom 0.9 Tce(ni sa TNG-om ni bez njega)Totalno neprofesionalno da prodaješ robu koju kupac ne može da vidi i poba, ne znaš vreme isporuke,a tražiš kaparu od 500 EU(govorim za Novi Sad)


kiconix


jasho

Ne shvatam tu logiku RNS, ovaj moj kolega interesuje se za Logana sa 0,9 tce motorom bez TNG uređaja i čovek je spreman da sačeka da takav i stigne, pri tom traži da proba motor , da ga oseti u nekom test vozilu. Nema 0,9 tce bez TNG, nema test vozila, kako stvari stoje neće mu RNS prodati vozilo... :banghead: :fiju:

kiconix

Totalno amaterski i neozbiljno.
Kao da ih prodaja uopšte ne interesuje.
Za kolegu bi bilo jednako dobro da proba i sa tng-om, ne verujem da bi osetio neku razliku.

jasho

Neće čovek tng, sumnjam da je ideološki Žacista :D

Jelenko

Sto nebi zamolio nekoga ko ima takvo auto koje ti trazis da probas nekoliko kilometara.Pa ako treba i pocastiti covjeka za uslugu.Vjerujem da ima jos takvih ljudi koji bi dali vozilo da se provoze,sa vlasnikom naravno...Objasnis kakva je situacija da nema test vozila a zelio bi da probas.Mozda je glup predlog ali ja bi uradio tako.Ili ko ima daciu renta car pa iznajmis na jedan dan  :ne:

Zoran

Ja sam vozio probnu vožnju i motor jako lijepo vuče i nema nekih očekivanih vibracija.
Vuče kao 1.6 samo malko bolje poteče već sa nekih 1500 rpm. Vozio sam zetovog Sandera 1.6 pa mi je poznato kako ide taj motor.
Sam svoj gazda - vazda.

kiconix

Citat: jasho poslato 03.09.2015. - 19:45
Neće čovek tng, sumnjam da je ideološki Žacista :D
Nisam predložio da kupi sa TNG-om samo da proba.

jasho

#58
To sam mu i ja rekao, ali nemaju, bio im samo Sandero dizlo u salonu... :ne:

p.s.
Nagovaram ga da se registruje ovde kod nas na forumu... :write:

Lesa021

Koliko sam ih shvatio ni u jednomsalonu nema logana ni sa 0.9 Tce ni sa 1.2 ni 1.5 , bar da vidišmkako auto izgleda.