novi renault, tj. dacia

prethodna tema - sledeća tema

bugi


Loganovac

Extra, super novost!  :woo-hoo:

Samo se plašim da će kod nas koštati taman koliko i Sandero.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ivan

Liči malo na Reno Captur, dobro izgleda, za te pare potukao bi ovde sve konkurente.

saša61beograd

Jedan detalj:kao nekad davno,na malim francuskim automobilima,tri šrafa drže točak.To nisam video decenijama!
A donji postroj zaštićen plastičnim panelima?Da gliste i bubašvabe ne probiju karter.
Jbt,pa ovo je katastrofa!Kad sam kupovao Dačiju mislio sam da posle nje kupim nešto ozbiljije (Megana,možda),a sada mi je zanimljivo nešto još manje,skromnije i jeftinije.Gde mi to idemo?

glavonja3

Gde idemo? Idemo ka reciklazi svega i svacega, materijala, konstrukcija i ideja. Ako moze da se proda bilo sta, bice "izmisljeno" i prodace se bar u jedan komad.

Ali meni se svidja, narocito cena, jer mislim da su auti generalno preskupi za ono sto nude (osim Dacije!)

speedo

Citat: saša61beograd poslato 20.05.2015. - 15:36

A donji postroj zaštićen plastičnim panelima?Da gliste i bubašvabe ne probiju karter.


Pretpostavljam da misle na ove zaštite oko blatobrana (krila) kao što imaju i stepway modeli.

Inače simpatično izgleda :to:

saša61beograd

Misle verovatno na zaštitu motora;prvo je bila od debelog lima,zatim od plastike,sledeće je karton,kako stvari stoje.Zapravo, meni se sviđa (kao i svaka Dačija) zbog jednostavnosti i odsustva nepotrebnih gluposti.A onda je normalno i da bude jeftin.
Ovako na slikama izgleda vrlo OK,samo su mu dimenzije baš mini.Širina od 158cm je skoro kao kod Yuga,što znači da će vozač i suvozač biti u bezobrazno bliskom kontaktu,nogama i ramenima.

Zoran

To su dimenzije Golfa I otprilike
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Jel ima još ko ponešto da popljuje pa da izjavim da bih ovakav auto rado kupio ćerki (kad dođe vreme)?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bugi

Kakve su ovo gume 12-ice :Smiley:
Salim se naravno

zac

Meni se svidja, a i cena je pristojna za nasu ekonomsku situaciju...ako ne budem mogao MCV, kupicu taj ,kad za to dodje vreme.  :too:

Keka

Ako zaista bude osnovni model po ceni od 4200 evra, unakazice konkurenciju.

Medjutim, i Logan su najavljivali kao auto po ceni od 5000 evra......

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Citat: Loganovac poslato 20.05.2015. - 12:09
Samo se plašim da će kod nas koštati taman koliko i Sandero.

:badmood:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

trajce

Lep i jednostavan  :aplause: mozda se ipak i nama posreci pa da cena bude oko 5000e.

dzule

ako bude ta cena, bice super.... za grad, za vozace po*enike.....
kao drugi auto, ako neko sebi moze da priusti to.....
meni se licno svidja....
ali ja i nisam neki reper, meni se svasta svidja.....
meni je eto, za razliku od vecine naseg stanovnistva moj sandero prelep, a tek ovi novi modeli, bilo da je logan, sandero, duster.... :to: