Moja rumunska lutka

prethodna tema - sledeća tema

trajce


speedo

Dilema je samo da li su bolje slike ili Duster :respect:

Aleks


vladimiris

Slika br. je vrh ...sto bi mi mladi rekli..hahaha  pozzzzz.. :aplause:

roolet

Sliku 2 sam stavio na dtop, letujem u KT sto godina, nisam znao da se sa starog puta vidi i TV. Isao sam preko Trojice, ali nije ovako dobro, hvala!

suply1


Highlander

Prešao 20.000 km, odradio drugi mali servis (insistirao na elf ulju i zamjeni i filtera ulja - i oni insistirali na 108 €), napravio mini ex-YU turneju : Njeguši - Kraljevo - Beograd - Gradiška - Beograd - Kraljevo - Njeguši ! za četiri dana 1.800,4o km ! Prosječna brzina 62,8 km/h, potrošnja 7,8l/100km. BMB 95 vam je skuplji nego u CG. Častio sam makinu, lajsnama za vrata i branike i vjetrobranima za prednje i zadnje prozore - 13.500 RSD, da je prosta svaka para uložena u te gadžete ...



Uticaj deflektora na vidljivost retrovizora je otprilike ovakva :



Vožnja kroz Beograd me je isprepadala skoro kao regrutacija prije više od 25 godina . Brate, dragi, ...
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

zac

Nije valjda da si dolazio u Bgd i da se nisi javio..  :cekicem:

Inace autence ti je superiska... neka te u sreci sluzi i na dalje.  :wave:

kiconix

Sto rece Zac, svracao si u Bgd a nisi se javio  :40:.
Nemoj da ti se ponovi ovakva greska.

Highlander

Biće repriza za mjesec i po dana.
Ispraviću grešku ... Obećavam ...  :c:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

kiconix


Aleks

Bravo za turneju! Auto neću da komentarišem!

Pa javi se naredni put...

Loganovac

Koliko vidim, predlozi su da se organizuje okupljanje kad Highlander sledeći put naiđe u ove krajeve?   :D
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Highlander

I, evo, uspjeli ste . Nabili ste mi osjećaj krivice što sam bio u Srbiji, a nisam se nikome javio. Imao sam vremena da lutam po Banjici, Jajincima, stigao sam skoro i do tornja na Avali, sve tražeći prodavnicu lajsni i deflektora, a nisam imao vremena za običnu kafu s nekim od vas . Osjećam se kao :pcele:
Taman sam se ponadao da sam preživio ženino gunđanje, a onda ste me sačekali vi sa DFS ...
Ma, baš ste, baš ste ... d-r-u-g-a-r-i ! Oni pravi:friends: :friends: :friends:
Slijedeći put se najavljujem barem sedam dana unaprijed !
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

jovan