Moja rumunska lutka

prethodna tema - sledeća tema

drzarkod

Mi troje...razumem sve...alal ti vera...moj si coek....ako budem u prilici volio bi da ti ih poklonim.... :aplause:

zac

I mi troje...i voleo bih da postoji neka Dacija Logan-mini bus, jerbo nam ova mala...  :Smiley: :Smiley: :Smiley:

Highlander

Hvala drzarkod, kao da su već na autu !
I ja bih volio da ti pomognem da nosiš namještaj kada budeš riješio stambeno pitanje - čini mi se da si prošle godine htio prodati Dustera zbog toga. Nadam se da ima pomaka po tom pitanju. Znam da je ovo  :offtopic:, ali praštajte  :dobro:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Highlander

I, ako mogu malo da osvježim, ...
Nisam profesionalni fotograf, pa oprostite, meni se sviđaju ...

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Loganovac

Šta oprostite, super su fotke!  :too:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Highlander

... Svirajte mi " Jesen stiže, ... "

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

miki-bgd


lemetar

It is I!

Dragan.vi

Ne zna se da li je lepsi Duster ili priroda  :too:

zac

Slike su fenomenalne, takodje mi se najvise svidja dvojka....a to na njoj, u pozadini, jel to to more??? Lepo je  :place:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

miki-bgd

Ako se ne varam to je Boka Kotorska, a uz levu ivicu aerodrom Tivat.

Highlander

Drage kolege, hvala na komentarima.
@miki-bgd - u pravu si. Pozadina na fotki 2 je Boka Kotorska, ostalo su čuvena Ivanova Korita - NP Lovćen.
@žac - u pravu si i ti. Ono plavo jeste more, ali to ti je malo precjenjena kategorija, vjeruj mi. Ima nas koji smo svaki dan u Kotoru, a u moru smo se kupali zadnji put u ljeto 2011, čini mi se ...  :bonk:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

brave


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.