Cene polovnih Dacia vozila

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

Da, ali carine valjda idu dole odmah od 1. januara. Moj kolega s posla kupio Insigniu, ali je namerno odredio da mu isporuka bude posle 1. januara, da bi imao nižu cenu zbog niže carine.

kiconix

Al ce se nabroji suske (one sto mu ostanu), koliko ja znam ide samo 2,5 % dole, na fabricku cenu.
I jos jedna stvar, auto ce sigurno biti 2010 godiste, a samo sto predje u 2011 i nakaci tablice, cena ce mu pasti za 10%.
:banghead:

Svarog

 :offtopic: Auto će sigurno biti 2010. godište. A i cena će da padne možda i više od 10% jer je predviđeno da 2011. izađe restilizacija Insignije. Zato je i dobio silne neke popuste, preko 10%, što i nije malo kad se uzme u obzir cena tog auta s nivoom opreme i dodacima koji je uzeo.

Ali da se vratim na temu. Ja sam, u suštini, kupio mog Logana na sličnu foru. Imao sam popust od 1.150€ jer sam ga kupio početkom 2009. godine, a napravljen je krajem 2008. godine.

Sir Oliver

E pa drugari, da se nakačim opet na ovu temu, jer smo tu već malo ćaskali na temu poručivanja.
Da se pohvalim... U petak u Kompresoru poručen Logan 1.6 MPI Laureat PLUS paket.
Eto i mene kod vas u društvu, još samo da stigne...  :lux:
I drink to make other people more interesting.

krle

Bravo   !   :woo-hoo:
Unapred čestitam, a kada Logan stigne onda  :ziveli: i glasanje ovde: http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1337.msg38336#new



Off:
Ko je ono rekao da više niko ne kupuje Logana?  :gun:

bmiillan

Čestitam   :too: :lux:

Off: (za krleta)

Uvek ima zalutalih i zabludelih
nemoj na silu uzmi veci cekic

Loganovac

I za Loganovca, Kiconixa,..............  u stvari - za skoro celu upravu Foruma  :zloca:

Ne brini Sir Olivere, Bing je vezan na kratko, brat u apsu - u zdravlju da se sit navozaš svojim sedanom!!! Dosta nam je jugića, peglica, fića, stojadina - pa da li ste negde videli Rolls Royce sa petim vratima???



:woo-hoo:   :mojeovce:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Keka

Sve dizelke...

Izgleda da cemo da teramo nase u Francusku da prodajemo  :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.


krle

#71
 


Laureate 2005.g. bez klima uređaja, alu felni i ostalih džidža za 5000e  :doh: Pa, koliko onda da im ja tražim za mog? Možda 7000e  :cool:

John Reynolds

Glanc nov "stepvej" im je 10.500, dakle 1.500 evra više nego kod nas kod dilera.  :fiju: Ne umem da nađem koju opremu ima, ako uopšte ima neku. Za mene su ovo iznenađujuće visoke cene, mislio sam da je u FR znatno povoljnije.

Milence

Ja ću Vam preneti moj razgovor sa nekom familijom iz FR. Kažu sledeće - kupio si polovnog logana??? :hall: maksimalno začuđeni oklen mi novci.
Kod njih je logan pojam renault u malom, sve paše, ima delova i maximalno se isplati. Oni ( za njihov pojam ) dobiju renault motor i menjač ( ne beru brigu oko limarije jer sve ćeraju par godina ) i ovo je best kupovina u svakom slučaju. Nema razlike ni u ostatku EU surfujte pa vidite. Ista je situacija u svim zemljama uključujući i englesku...

Logan/Dacia rules... :woo-hoo:

Veterinar

Da li ce stranci da pazare Logane kod nas, kao sto mi (i dalje) kupujemo Golfove u inostranstvu? Necu da prodajem Logija. Bas necu.  :kava: