Ugradnja serva u sandero

prethodna tema - sledeća tema

vujanovgoran

Nije uopste skupo, ako sve dobija i ostaje mu samo da kupi spaner, kais i ulje. Ukoliko treba da kupi creva, posudu... i sve ostalo, onda je skup sport. Nisam bas ni siguran da treba i spaner da menja, jer spaneri se razlikuju u vozilima sa klimom i vozila bez klime.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

boki01

I jeli to neko uradio? Jel došlo do realizacije projekta servo letve  :write:

Pitam zato što je moja servo letva zrela za remont. Planiram da je skinem i ako sam razumeo, treba da se raskače krajevi spona, ona 2 creva od hidraulične tečnosti i da se raskači šipka volana? Jesam li nešto propustio? Ima li neko da je ovo radio i da se razume?

Zoran

Koliko km imaš na satu pa trebaš remont servo letve?
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

Nemoj me držati za reč - mislim da sanke moraju da se popuste da bi se odvrnula letva.
I vodi računa da ne okrećeš volan kada budeš skinuo letvu da ne bi pokidao špulnu od airbag-a!
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zoran

Hobbista, svaka ti čast, od tebe se uvijek ima šta naučiti.
Sam svoj gazda - vazda.

boki01

Zorane:
Oko 175000 km
Ma kilometraža tu ništa ne znači - Menjali su je ljudi i u garanciji.

Hobista - Hvala  :to:

Zoran

Boki01 - Kilometraža je jako važna ako je mala. U toj situaciji najprvo treba posumljati na vozača. Vozač koji volan namota do kraja , da pumpa cvili , je smrt za letvu i za pumpu. S obzirom da imaš 175 000 km kod tebe nije taj slučaj.
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Lako je to reći kad voziš po živopisnim predelima Bosne ponosne - vidi se da nemaš frku da parkiraš auto negde u centru Beograda. Često zažališ što nema još pola kruga posle graničnika...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.