TUV test pouzdanosti vozila

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

saša61beograd

...how people use models in different ways.To pomalo objašnjava stvari oko Logana u Nemačkoj.Tojotu prijus ili nekog Poršea kupuju tehnički obrazovane picajzle i maze ih i paze.Dačije u Nemačkoj verovatno kupuju oni koji pojma nemaju i to sa namerom da ih satru i potroše za par godina.
Ne trebaju mi Nemci da mi pričaju kakva je Dačijina pouzdanost.To može da se sazna i na svakoj taxi stanici ovde kod nas.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ppejic

Citat: saša61beograd poslato 21.12.2013. - 17:16
Ne trebaju mi Nemci da mi pričaju kakva je Dačijina pouzdanost.To može da se sazna i na svakoj taxi stanici ovde kod nas.

Nemacka je jedno od najjacih Dacia trzista u Evropi. Neko van nijhovog dvorista jede de njihovog kolaca, a to smeta.

suncokret

#5
A sta je onda ovo? Prvo i trece mesto po zadovoljstvu.

http://www.adac.de/infotestrat/ADAC-im-einsatz/motorwelt/adac_kundenbarometer_2013.aspx

To moze da se kosi sa TUVovcima... jer kako neko moze biti zadovoljan ako mu se stalno kvari?

petar313


Loganovac

Citat: saša61beograd poslato 21.12.2013. - 17:16
Ne trebaju mi Nemci da mi pričaju kakva je Dačijina pouzdanost.To može da se sazna i na svakoj taxi stanici ovde kod nas.

A ja sam se baš zbog ovoga odlučio za Logana.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

trajce

I ja takodje  :dobro: i bitno je da je presao 100 hiljada tek prvi put, a ne treci ili cetvrti, pa stigo kod nas sav sjajan, ugladjen i "mlad"  :doh:

Capriolo


"Famozni" TUV izvešaj za 2021. objavljen u Auto Bild-u.

U klasi vozila starosti do 3 godine, Duster deli 119. mesto (sa VW Sharan), Lodgy i Dokker dele 121, Sandero je zauzeo 122. i Logan 127. mesto.

U klasi 4-5 godina starosti najbolja pozicionirana dačija je Sandero na 120. mestu.

U kategoriji 6-7 godina starosti najbolje plasirana dačija je Duster na 104. mestu.

U kategoriji 8-9 godina Sandero je osvojio 99. mesto.

U klasi 10-11 godina Sandero je osvojio 96. mesto.

p.s. probao sam da "zalepim" tabele. Ali, stalno dobijam poruku:

An Error Has Occurred! The upload folder is full. Please try a smaller file and/or contact an administrator.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Capriolo

#11