Ugradnja putnog racunara - prepravka BC

prethodna tema - sledeća tema

doowla

Pozdrav dobri ljudi.
Imam Dacia Sandero Stepway 1.5 dci  2010 godiste i imam nekoliko pitanja u vezi BC.

Moj auto nema BC a kolko vidim uspeli ste da kod vas prepravkama dobijete BC. Prvo sto me intetesuje je gde mogu nabaviti Eeprom za moj auto ( da li ste kupovali eeprom ili ste programirali). Ako ste sami vrsili programiranje da li imate software za eeprom.

Dali se raspored na pinovima konektora poklapa sa Stepway-om posto sam ja skontao da u uputstvu koje ste dali na prvoj strani to vazi za Logan.

Dali mogu da sacuvam predjenu kilometrazu zamenom Eeproma.

Unapred hvala.

kiconix

Citat: ivan-bgd poslato 02.10.2015. - 12:41
Stigo komplet iz Rumunije ,hvala Christiju a hvala i Ciprianu.Postupak ugradnje neću da slikam da se ne ponavljam.Samo reko da javim da sam i ja nabavio ovo sokoćalo i danas sledi ugradnja.
Doduse fali Ivanov izvestaj ali iz pouzdanog izvora znam da radi.  :hihi1:

doowla

Zar niko nema odgovor na moja pitanja ?

kiconix

Moj savet je da procitas temu od pocetka a ako te bas mrzi imas na strani broj 8 odgovor na pitanja.

ivan-bgd

Убацује се пин на конектор палице за борд комп.тј палицу за брисаче мораш да замениш,такође потребан је кабал са конектора из моторног простора према палици а из палице у инст.таблу.Процесор се мења а податке о километражи ти убацују пре замене процесора.

doowla

#125
Ok. Hvala.

Sad me samo interesuje preko koga da nabavim cip. Palicu nebi menjao vec bi izvukao poseban taster. Zamena cipa mi ne bi bila problem posto radim u jednoj firmi za razvoj i proizvodnju elektronskih uredjaja tako da posedujem sav alat i znanje za to. Cak i programiranje ne bi bilo problem jer imamo sve tipove programatora za sve procesore ali je potreban software. Ako bi neko mogao da me poveze sa nekim za cipom.

Da ne zaboravim, hvala Ivanu na vremenu za odgovor.
Takodje hvala kiconix-u.

kiconix


doowla

Pozdrav,
Evo da se pohvalim da sam zavrsio sa ugradnjom BC. Eeprom je stigao iz Rumunije od Cipriana. Uradjena zamena .Radi super. Hvala svima koji su mi pomogli. Pozdrav