Milion kilometara Dačijom!!!

prethodna tema - sledeća tema

speedo


Stefy


ropee

 :respect:  :respect:  :hall:  :hall:  :hall:

čestitam na zavidnoj kilometraži , s obzirom da si taksista , nadam se da je Logiša zaradio te da će odvrtiti barem do miliona prije zamjene

Black

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

vladimiris

ČETITAM...podelite malo utiske sa nama, zanima me kako je služio sve ove kilometre, veći kvarovi i sl.  P.s Nisam u skorije vreme primetio neke objave taksiste iz Ivanjice, ili se varam. Pozdrav!

Aleks


Bojan

Izvinjavam se ako sam propustio informaciju. Koji motor je u pitanju i ako je benzinac, da li ima ugradjen gas?

Pozdrav,
Bojan

hobbista

Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Bojan


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki

nisam zeleo da pocinjem novu temu, pa zato ovde pisem. posto je logisa vec uveliko presao 900000 resih da vas poslusam i da se obratim dacia fabrici, mislio sam da je to ipak bolje resenje nego da se obratim ovlascenom uvozniku. nasao meil na njihovoj zvanicnoj stranici i posaljem meil u kome prilozim slike auta i predjene kilometraze, a od njih dobio vise nego razocaravajuci odgovor, a to je da im je drago sto sam zadovoljan njihovim proizvodom i da se nadaju da cu opet kupiti daciu... da nije smesno bilo bih zalosno... :)

Loganovac

Drugim rečima, potpuno je normalno preći milionče Loganom!  :D

Setimo se mnogo skupljih današnjih automobila kojima na 200.000km preventivno menjaju motor...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Boki


ivan-bgd

A ti mislio da ćeš da dobiješ novi u zamenu za tu staru ... da te nagrade kao zadovoljnog kupca ... za malo da ti uspe   :too:

drzarkod

Nisu to Nemci....a i ide im prodaja... Tebi svaka čast.