povezivanje USB citaca na fabricki cd player

prethodna tema - sledeća tema

dr.miso

ljudi jel ima neko da je kupio ovo?

http://www.polovniautomobili.com/oglas3402706/usb_mp3_pleyer_za_sve_blaupunkt_radio_cd_kasetofone_i_fabricke_radio_aparate/

bas me interesuje kako bi sam mogao da to uradim, sa kablovima bi se snasao ali ne shvatam sta treba da ide kod usb citaca (onaj crni deo da se razumemo)

dal mozda neko ima neku ideju??????  :rtfm:
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

Keka

40 evra plus dostava plus montaza  :fiju:....dodas jos malo i kupis najnormalniji radio sa ugradjenim MP3, USB i ostalim cudima, bez karabudzenja.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

Pravo zboriš.Ovo je izgleda neki najobičniji prelaz, sa konektora na usb priključak,al možda pozlaćen(zbog cene) :bonk:

dr.miso

i meni je cena visoka, zato razmisljam o tome da sam uradim ali taj detalj ne mogu da provalim....da je doci do seme sve bi bilo super :D
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

ivan-bgd

Jeftinije je naraviti kabal i kupiti običan mali mp3 plejer.Tako sam ja uradio na ćaletovom fordu.Fercera ko lud.Doduše ford ima aux dugme,ali nije imao instalaciju za aux dodatak.

Keka

Ne verujem da je samo prelaz, posto CD sarzer (na koji se prikljucuje) moze, a ne mora da cita MP3 format. To zavisi od radio aparata, a to ne znamo.

U svakom slucaju nisam pristalica ovako skupih karabudzevina.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dr.miso

realno nas radio (mislim na ovaj sto se prodaje u sanderu 2009-2010-2011) ima taj dzek, proverio...nije ova stvar nista nova, mislim vec godinama se prodaje i sa raznim dodacima, ali je cena i do 100 evra...
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy: