Felne

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

fino, bas fino, cak sta vise, odlicno!    :respect: :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

DarioGTI

svidaju mi se i felge, a svida mi se i kako izgledaju na Sanderu!  :respect: :to:

sad jos malo spustit i da vidis onda - kao karting!!!  :dance:

a jesi mozda razmisljao da prefarbas kljesta kocnica u crvenu boju?  :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

dlukic3

Jesam ali sam cuo da to treba da bude neka specijalna boja jer trpi veliku toplotu. Klesta cu prefarbati sigurno ali dvoumim se za dobose pozadi. Sta vi mislite, da nije glupo prefarbati i njih

Bojan88

Ja sam prefarbao dobose u boju felne i mislim da nije glupo,proceni sam...
http://i899.photobucket.com/albums/ac196/bboottaa/felna.jpg

dlukic3

Najcesce sam vidjao da ljudi i klesta i dobos pozadi prefarbaju u crvenu boju i u toj varijanti mi se bas i ne svidja ali ovo sto si ti uradio je odlicno. Dao si mi ideju i sada znam da cu i ja uraditi potpuno isto. Hvala puno! :ziveli:

brankovs

Lepe su te felne  :aplause:

ppejic

Felne su ekstra i ja tu nista ne bi menj'o, ni farbao... ipak jeto najobicniji Sandero. Kada bi stavio sportsko vesanje i spustio auto, dodao neki spojler... onda bi i farbanje dobosa/klesta leglo ko dupe na nošu.

Ovako.... razmisli.

Peja

skiter69

jedno pitanje.žena mi juče dooobro oštetila alu felnu na stepwayu. ostrugala je o visoku bankinu. kako da joj vratim stari izgled. nije se iskrivila, ali brate ružno izgleda  :agr:

nik

Koristi se git za alu-felne, posle ide farbanje, lakiranje, glancanje, poliranje, šta već treba da bi joj se povratio stari sjaj. Postoje i druge metode sa nalivanjem aluminijuma, varenjem ali košta puno.

Keka

Verovatno su u pitanju ogrebotine. Jedino da pokusas sa finom smirglom da ujednacis povrsinu da se manje vidi, sve ostalo je skup i komplikovan sport.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


skiter69

da, relativno površinske  :ranting: koliko košta zabava sa git za alu-felne, posle ide farbanje, lakiranje, glancanje, poliranje, šta već treba????? oštećenja su do 1,5-2mm

silent

Zvao sam danas ttd iz juznog bulevara, celicna felna za sandero je 4200 din.

Keka

Mislim da su otpadi mnogo povoljnija varijanta  :ces:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


silent

Slazem se, samo se postavlja pitanje gde naci odgovarajucu felnu...

Keka

#74
Mislim da bi 15" od bilo kog Renoa odgovarala, treba proveriti sta pise na felni.

Standardna dimenzija je 6J15, raspored srafova 4x100, ET 44, centralna rupa 60mm (za ovo poslednje nisam siguran).

Bitna stvar je da srafovi za celicne i alu felne nisu isti, i preporucljivo je nabaviti odgovarajuci set srafova.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!