Zatamnjivanje stakala

prethodna tema - sledeća tema

Ayrton

Citat: Logan1.4MPI poslato 15.05.2017. - 12:31
sa tehnickim slabo ko ima problem, ili ga resi sa flasom kokakole ili 1000din...
Citat: Mihajlo Petrovic poslato 15.05.2017. - 12:26
Registrovan auto pre par dana,sa sve tamnim staklima,nista me nisu pitali niti smarali oko stakala
Blago Vama! Čim su mi videli auto, a zatamnjena su mi bila samo zadnja dva prozora, nisu hteli ni da razgovaraju u vezi sa tim! Na licu mesta sam skinuo folije i tek tad uvezao auto na tehnički pregled.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

nik

Jbg, trebao si da ponudi[ 2000.  :lau:

Daniel

Menjaj tehnicki Ayrtone.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Ayrton

Ma to je bila neka jevtina folija, kupljena kod Kineza. Zalepio sam ih pre prošlogodišnjeg odlaska na more, da vidim kako će se pokazati. Bile su dobre, ali nisam imao nameru da za folije od 250 dinara plaćam atest. Vratio sam se na one štitnike od Sunca, što se postavljaju sa onim vakumskim prilepkom.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Daniel

Jos jedna pobeda tamne strane.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Tamna strana ili ne, u inostranstvu bi svi mi bili manji od makovog zrna i ne bi mogli ni da pridjemo tehnickom pregledu sa folijama i drugim stvarima koje su ovde normalne. I to bi bilo sasvim OK. Tamo.

Ovde nije OK i glavna sustina je zajebati sistem (ili vec nekog drugog).

Takvim ponasanjem ni za dve-dve i po godine nam nece biti bolje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

#442
Cije ponasanje? Na prvom mestu zakonodavca, ili ti tuljanske drzave.
Ja sam prvi za red. Ali kod nas red znaci skini gace da te hebem i uzmem pare.
U Njemacku kazna za prekoracenje do 10km/u naselju 10eur. Kod nas 3.000rsd.
Van naselja za prekoracenje do 15km/h i dalje kazna 10eur.
Ova drzava ne zeli red. Samo kesh.
Da rwzimiram. Imam folije uradjene u servisu koji je ovlascen za Lumar folije. Za sve to imam certifikate, potvrde sta je i gde montirano.
Sa svim tim bi trebalo da bude dovoljno da odem do prvog tehnickog i platim par eur verifikaciju toga.
Ova procedura vredja zdrav mozak.
U Slovackoj, izgubis licnu, ukradu ti. Reizdavanje 7eur.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

dejanz

Pre godinu dana kada sam zvao amss da se raspitam šta mi treba da legalizujem folije,  dobijem ljubazan odgovor "Pa to vam se ne isplati da radite,  bolje da ih skinete".  :doh:

Logan1.4MPI

Citat: Keka poslato 20.05.2017. - 08:45
u inostranstvu bi svi mi bili manji od makovog zrna i ne bi mogli ni da pridjemo tehnickom pregledu sa folijama i drugim stvarima koje su ovde normalne.

:Smiley:

staracstol

Na "Zapadu" vakih debilana nema. Zakoni se primenjuju al nisu debilni i pisani da namicu pare bankrotiranoj drzavi vec da uvode i odrzavaju red  Na tom zapadu i ima procenrualno najvise modifikovanih vozila. Sama ideja da ti licno ides kod ovl. distributera po saglasnost za "modifikaciju" vozila folijama je do te mere bezobrazan akt i kao namerno osmisljen da derogira, da ucinis da se osecas ko budala. Mislim, kad i starina Alvir kaze da nisu normalni... Das razumemo, prvi sam za ordnung und disziplin al to ne abolira drzavu da brljavi ko pijani nezenja. Nije dovoljno sto na televiziji koju direktno placam gledam orangutana sa drzavnom kravatom koju opet kroz poreze placam kako pisa po meni i u kameru prica kako to uopste nije mod za salu i kako se glave gube na putevima a tercu mu udara ministarka koja tu opasnu modifikaciju vezuje za kriminalni milje vec treba da idem po potvrdu da se ovi kao slazu da ja sta? Ugrozim tudju i svoju bezbednost opasnim vozilom ili kriminalnim delovanjem? Ko je stariji po cinu, orangutan il ljepotica?  Odbijam da bez borbe budem ponizavan za svoje pare.

Loganovac

Odosmo debelo u politiku, da se manemo toga.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

staracstol

@Loganovac,
Vala brate, u pravu si. Danas sam video da mi se pojavio mehuric na zadnjoj soferci. Pomislim kako bi bilo dobro zameniti onda sve pa da se legalizuju, skenjah se kolosalno.

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

ivan-bgd

Krenula odavno...brujali u novinama još pre 2 nedelje...ja ću svoje da skinem.Ipak sam ja opasan naoružani ,,gangster iz dačie,, ,pa da me bolje uoče.