Dacia piknik & Lodgy prezentacija - 29.09.2012

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Borska ekipa polazi u 06.00, mozda malo kasni ali stiže, jbg 357 km.   :driver:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

miki-bgd

Ja krecem iz Panceva oko 8, pola 9, stizem tu oko 10, tj gps kaz sat vremena treba, + pola sata do beograda.

Moj predlog u 10 u Zasavici II, to je na 3km od Zasavice, treba nam 5 do 10 min, pa kome odgovara. Ima li neki drugi predlog? Ili je ovo ok, pa nek se javi kome odgovara? :ziveli:

david

Ja cu pokusati doci do 10h ali sve se plasim da cu kasniti, planiram da odspavam 1h pa cu videti. Imam par telefona forumasa tako da vas mohu zvati. Na obaranju rekorda Vihor mi je zakacio na kola broj a ostale brojeve imam kad smo imali akciju za okvire.

Damir Oravec

Mene su zvali, potvrdio sam da cu ici, ali mi do juce nista nije stiglo. Ne znam da li ima smisla da krecem?

ziki_the

#64
Znaci lokacija zasavica II, vreme sastanka od 9:45-10:15. Ili neka druga lokacija, ako neko poznaje teren?
Ja krecem oko 7h pa lagano..
Vidimo se :ziveli: :ziveli:
@doravec zvrcni ih na 011/36 019 36 reci da ti nije stigla ulaznica pa da te ubeleze :to:.

Jovunalola

Ja nisam dobila ništa.  :ha: Ali će zato možda tata ići sa prijateljem...  :ziveli:
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

sphex

E super, vidimo se tamo sutra.
@doravec i ostali koji nisu dobili ulaznice, među njima i ja: zvao sam juče, ako ste potvrdili dolazak bićete na spisku kod hostese na ulazu u okupljalište tako da nije problem ući ;)
we brake for nobody!

Deda

Citat: Vihor poslato 28.09.2012. - 06:29
Borska ekipa polazi u 06.00, mozda malo kasni ali stiže, jbg 357 km.   :driver:


laganicca, pa kad stignemo...  :lazy:

Damir Oravec

Poslao sam mail, odgovorili su mi iz RN  HR i stavili me na spisak. Da li krece neko iz Bg i kada? Neki mini skup na autoputu?

david

Ako zakasnim na okupljanje naci cu vas unutra, mada mislim da ja necu niti spavati osim u Lodgyu.

miki-bgd

#70
@doravec
Nisam siguran kada cu biti u bg, pa mozda bolje svi da se nadjemo oko 10 u Zasavici II...

Gledao sam na gugl mapama, ne mogu odoktivno da kazem nista, ali mozemo da se nadjemo na benzinskoj stanici, nece ni nas biti puno, a tamo sigurno moze da se stane :dobro: Evo slike na koju pumpu mislim, ovo je posle Sremske Mitrovice, tj kada se predje most


Jel ok?

edit:
Ja cu u svakom slucaju biti tamo, do 10, 10:15  :ziveli:

david

Meni je OK samo ako stignem na vreme  :zzz:

andelkob

#72
Pozdrav svima želim vam ugodno druženje i dobro vrijeme.Postavit ću video AutoservisZ1 koji je na zamolbu D.K.H. postavljen na YouTube.





Jovunalola

Dobila prve utiske sa lica mesta u 9.30. :)
Još nije ni počelo, a tata i društvo su oduševljeni, a trebalo im je malko ubeđivanja. Srećan put, i lep provod svima.  :ziveli:
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

david

Potvrdjujem gore navedeno. Ovde smo Deki, Brave, Miki Bgd, Diravec, Vihor, Ziki  the i moja malenkost.