ugradnja voltmetra

prethodna tema - sledeća tema

Branislav-NIŠ

Ima li neki model voltmetra za upaljač da se kupi kod nas ili sve mora preko neta ? Dajte predlog ...

saša61beograd

Ima na Bgd buvljaku.Voltmetar sa dve utičnice za punjenje.Koliko se sećam 700-800 din.

szs

@saša61beograd
Samo voltmetar sa punjačem ili kao ovaj ima i termometar?

Mene izašao tačno 315 din (na dan kupovine) i čekanje od 40tak dana. Ali gde pa žurim? :ne:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

oliver83


Highlander

Ja bih samo da se nadovežem na priču o Kupresu - nedođiji.  :badmood:
O Kupresu ima gomila viceva i priča, potpuno netačnih.
Sa mnom je u srednju školu išao jedan momak sa Kupresa. Bio je za dvije glave viši od slijedećeg najvišeg u razredu, ali nimalo nije ličio na - medvjeda:Smiley: :Smiley: :Smiley:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Zoran

Oliver83, takav sam imao i crkao nakon godinu dana. On ima i vremensko ograničenje na max 2 minuta ako se mjeri napon 24 V.
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

Citat: Zoran poslato 07.01.2017. - 11:59
Aleks, čuo sam da ga stave u Staroj a izvade u Novoj  :c: ali ovo kod tebe je ... :to: :ziveli:

Šta da radim kad volim... ?

oliver83

Zorane, hvala za info. Pretpostavio sam da nema kvalitet čim je 2 EUR ali poslužiće mi 🥂