ugradnja voltmetra

prethodna tema - sledeća tema

roolet

Hahahahahaaaa, legenda!  :lux: :lux: :lux: :lux: :lux: :lux: :lux:

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

szs

Kao što najavih pre 40tak dana..tek danas stigao voltmetar-termometar-punjač za telefone
Deluje za sada OK
Naravno Kinez ko Kinez  :crazy:
U opisu na sajtu ne stoji da kada se puni telefon NE pokazuje temperaturu. Nekako mu dodje i logično jer bi merio i grejanje punjača zbog opterećenja...nije neki feler ali eto da napomenem.
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Zoran

 :dobro: Meni je voltmetar, baš od pomoći. Pogotovo kada putujem kroz neku nedođiju (Kupres, Grahovo,Drvar, Vlašić...)
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Citat: Zoran poslato 06.01.2017. - 13:27
:dobro: Meni je voltmetar, baš od pomoći. Pogotovo kada putujem kroz neku nedođiju (Kupres, Grahovo,Drvar, Vlašić...)

Štoooo?

@Szs, nebi bilo loše prekontrolisati tačnost tog voltmetra. Uporediti sa nekim krštenim voltmetrom na nekom ispravljaču sa mogućnošću promene napona.   
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

szs

Citat: Vihor poslato 06.01.2017. - 13:39
nebi bilo loše prekontrolisati tačnost tog voltmetra.
Naravno i termometra i punjača. Samo mi danas nešto ne ide na Badnji dan da se majem sa kolima i -8  :cool:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

maestral5747

ja još čekam ovaj, nikako da stigne

Zoran

Vihor, prije desetak godina sam imao nekakav čudan kvar na alternatoru. Punio je manje nego je bila potrošnja.  Tek u neko doba sam primjetio da mi je truba promukla skroz. Dobro osmotrim lampice i vidim da  jedva tinja ta što pokazuje punjenje. Tada sam odlučio, dobro bi bilo imati voltmetar jer na vrijeme se možeš dovesti do servisa sa strujom koju imaš u akumulatoru ako pravovremeno reaguješ.
Zato u nedođijama stalno na oku imam voltmetar jer mi je servis daleko.
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

Ja sam ga stavio letos i od tada ga ne vadim.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Aleks

Voltmetar. U upaljač.

kiconix


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Zoran

Aleks, čuo sam da ga stave u Staroj a izvade u Novoj  :c: ali ovo kod tebe je ... :to: :ziveli:
Sam svoj gazda - vazda.