zavesice za logana! savet

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Od tih nije kupio ni jednu. Kaze covek da je kupio u ovlascenom servisu.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


speedo

Citat: speedo poslato 15.03.2012. - 23:24
Ni fabričke nisu ništa mekše. I moje su par puta imale bliske kontakte sa iole višim ivičnjacima, ali za sad su ok, nisam primjetio oštećenja.

Sam sebe da pobijem :c0:

Danas detaljno oprao auto i snimim da na prednjoj desnoj zavjesici fali jedan vijak, unutrašnji. Par puta sam "nasjeo" baš tom zavjesicom na poveći ivičnjak, tako da je to vjerovatno platilo glavom.

ppejic

Ima li tragova na pragu, odozdo gde naleže zavesica?

speedo

Ne znam još, nisam mogao da vidim, kada uspijem doći do kanala pogledat ću pa javim. Svakako moram staviti taj vijak koji fali. Ne bih ni primjetio to da nisam detaljno prao i brisao i zavjesice.

zac

Da se zapljunem i ovde....jos jedan Poklon od drugara Peje!!!  :lux: :hall:







kiconix

Cisto zbog nekog uporedjivanja cena.
Pazario Skodine original prednje, 1500 din.
Cekao mesec dana. Srbijo.

ppejic

Zagubio sam bio zadnju desnu... kad me prošla volja za stavljanjem - pronašao sam je... i tako džabe čamile u podrumu još 2g

Zare82

Zavesice definitivno trebaju biti gumene....nisu stari bili glupi...em sam oguljio malo lim zbog njih,em sam stalno natovaren pa su kacile....i na kraju sam ih sve polupao...imam celu valjda jos prednju desnu i mozda levu ostale su pokidane al su i one tu ...skinuo ih,kome treba nek se javi poklanjam sr*nje !
Zaljudjenik!!!

Aleksabgd

Da li znate gde bih mogao da nadjеm one fabricke plastike sto idu na zadnji rub kod sandera? Moze i kataloski broj ako neko ima.



mladja73

Mislis na ove kao sto su na slici?

Pre stavljanja rubova iscitaj sledecu temu: http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=616.990

Ako  nakon iscitavanja gore navedene teme i dalje zelis te rubove, ja ih imam negde. Doduse moji su od logana ne znam da li biti odgovarali.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Aleksabgd

Mislio sam na ovu plastiku  sa prednje strane zadnjeg tocka sto se spusta ka zemlji.

Loganovac

A ovo je dobro za... ???  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

slavko_bgd

... downforce . Pravi vortex ispod auta i lepi ga za put :D

Aleksabgd

Nemam pojma da li ima neku funciju? Primetio sam da kod mene tog dela nema(vire 2 brezona gde se to srafi) a kod ostalih kolega ima.