Uporedni Test Auto Bild Br. 1- 13. januar 2012 - U potrazi za snežnim kraljem

prethodna tema - sledeća tema

Srkson


Keka

Autobild kao i sve ostale Nemacke novine su poznati po objektivnosti: VW Buba (zadnji pogon) je dobila vecu ukupnu ocenu nego Duster 4x2 (prednji pogon) za performanse po snegu  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Jovunalola

There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

kiconix

Sta reci, porediti motorne sanke sa modernim vozilima, takvu glupost nisam cuo odavno.
Generalno, Duster se pokazao (ocekivano), jako dobro.   :to:

Zoran

Pa ako je u pitanju veliki uspon bez krivina sa klizavom podlogom vjerovatno i buba ostvarila bolji rezultat. Za krivudavom putu svakako bi Daster (4x2) bio bolji.

P.S. Sandero u rikverc može dalje izgurati nego naprijed - to vam je slično  kao motor i pogon sve nazad.
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

Hahahahaha, komedija. Buba ima dobre rezultate zbog guma 165. Dusteri su na 215.
A pobednik testa je najbolji. Ubuduce za planinu treba kupovati S5 umesto motornih sanki  :lau: :Smiley:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Mnogo zavisi od staze. Da su poterali po nekim gudurama i zaleđenim potocima videli bismo ko je uopšte stigao na cilj.  :hihi1:
Inače, meni je ovo bilo interesantno pročitati, zbog toga novine i postoje - da se čitaju.  :kava:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho


Naročito za 50 din :to:

p.s.
Meni je bilo više zanimljiviji članak i slike najmlađeg člana dacie.