moj Stepway

prethodna tema - sledeća tema

Lazar@

neki planovi za buducnost
:dance:  :njanja:

cika mili

Bez uvrede,al mi se čini da mu ne stoji.

DrJekyll

Pošto slika nije original, mislim da bi mu dosta dobro stajalo tipa ako je 17ica felna ili 18, a niskoprofilne gume. Samo mi se čini....opet ukusi su različiti.
Svaka čast na ambicijama. :aplause:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

kiconix

Obzirom da je u pitanju stepway, ovo mu cuci ko piletu sise.
Ako si hteo nesto sportski, trebao si uzeti obicnog pa se igrati sa njim.
Pitaj doktora kako se farbaju ratkapne  :Smiley:

Keka

Sve i da stavi vece felne, sirina gume je ogranicena na maksimalno 205. Posle ce biti problem da nadje odgovarajuce gume, a simpaticne cene od 250+ evara po komadu su malo mlogo za budzetni auto. Tu ne racunam felne, spustanje i sl. Za tu razliku mogao je da uzme neku prav u trkalicu tipa Twingo GT ili RS.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Ja ga ne bih čačkao.

Lazar@

Izmedju sandera i sandera stepway nema nikakve razlike osim sto je stepway visi 2cm zbog 16'...tako da bi isto ispalo i sandera obicnog da budzim...samo sto je stepway ljepsi  :)

ovo sam samo gledao kako bi izgledalo...Sto,moze i ovo da bude zujalica  :nami:  Sportski amortizeri+chip tuning+neke bolje felne i eto sasvim dovoljno...samo sto bi od svega toga najvise ispale felne i gume.... ali naravno o ovome mogu trenutno samo da sanjam...

cekam da iskocim iz garancije i da uradim chip tuning(70ks 160nm-95ks-205nm cijena remapa je 180e)...Onda cemo da vidimo sta sa felnama?Ebem li ga i ovako ne mogu da skrpim za gume a ne da uzmem 17'...Vjerovatno cu da zadrzim fabricke samo da ih sredim...Sta mislite koliko bi trajala ona folija/vinyl da se uradi na felne...Gledah onoga na youtube sto je uradio kaze da su mu trajale citavu zimu snijeg-led-so...  :glare:

Veterinar

#22
"Izmedju sandera i sandera stepway nema nikakve razlike osim sto je stepway visi 2cm zbog 16'..."

Razmisli ponovo.






Jovunalola

 :offtopic:

Ja sam primetila. Ovaj plavi ima Renault znak napred.  :njanja:
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Veterinar

 :huh:  Evo, sad je bolje.



...zaštitne lajsne, hromirani pragovi, uzdužni krovni nosači, hromirana cev auspuha...

Lazar@

#25
Malo sam zapostavio forum sa slikama  :D

7 godina kasnije, 100 000 kilometara dalje, stepway  jos uvijek izgleda i sluzi kao da je sad iz fabrike   :lux:
Osim normalnog odrzavanja( mali servisi na svakih 10k km, i veliki servis na 70k km) na autu je zamijenjen akumulator(Rombat izgurao 6 godina), donja stopa motora( zbog moje agresivnije voznje) i jedan kraj spone( posle gadjanja nekog kratera od rupe) :to:

Sto je najbolje od svega nista ne lupka i ne skripuce, a osim lijeovg kraja spone citav trap je jos uvijek fabricki  :respect:
Auto je prespartao citavu Crnu Goru i Srbiju, od najvisocijeg vrha do najnize tacke  :lux:
temperature od -30c do +50c

(klik za vece slike)













(auto je redovno na svim petrolhead okupljanjima i vrlo je pozitivno prihvacen  :D )





Kroz godine isprobavao razno razne izglede i modifikacije( xenon svijetla, led svijetla, led stopovi, oracal folije, muzika, instrument tabla)




Medjutim sve sam to makao i trenutno je ovakva situacija
Vracene halogen sijalice (narva range power) i tvrdim da rijetko koje auto ima ovako dobre farove  :too:
Pozadi bijelo led rikverc svijetlo(120 led dioda) i led trece stop svijetlo sa kontrolerom koji "blica"
Makao sve folije naprijed...Ostavio crne folije spolja na kvakama i na zadnjem znaku(jer se guli)
Pioneer muzika(android/ios/bluetooth/fleska/auks), pioneer komponentni zvucnici naprijed, TZS komponentni zvucnici nazad, Sal woofer sa kevlar membranom, i dva pojacala( jedno za zvucnike u vrata, drugo za woofer)
Bijela instrument tabla sa obiljezenim crvenim poljem, crveno osveljenje prekidaca za stakla i zakljucavanja itd...


(kad se opere je kao nova, mada ce ubrzo na poliranje i da se stavi keramicka zastita laka)




bocca

Puno lepih slika, a znači i puno lepih trenutaka sa svojim ljubimcem. Svaka čast, nastavi sa uživanjem!

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

brankovs

 :to: super autić.

Boban

I od mene komplimenti  :aplause: