moj Stepway

prethodna tema - sledeća tema

Lazar@

Evo mog stepway-a...1.5dci 70ks za sad presao oko 22000km prezadovoljan sam  :hall: Slike tek kad sam ga uzeo  :lazy:
Parkiran u dvoristu

Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

zac

A gepek... gde mu je gepek  :conf: zar ga nisi dobio uz auto.    :crazy:   :zurka:   :Smiley:


Salim se, prelep auto.  :too:  :too:  :too:   Da dugo uzivas u njemu.    :ziveli:  :wave:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Lazar@

Citat: žac poslato 17.01.2012. - 18:05
A gepek... gde mu je gepek  :conf: zar ga nisi dobio uz auto.    :crazy:   :zurka:   :Smiley:


Salim se, prelep auto.  :too:  :too:  :too:   Da dugo uzivas u njemu.    :ziveli:  :wave:
Ne znam na sta mislis,ali bi joj ovo ekstra stojalo

Gagi1/2

#5
 :) Kolega Žac se malo našalio. To ti je "neverending" prepucavanje na relaciji Logan - Sandero. :)
Imaš i temu o tome: http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1337.0

Lazar@

hahaha vidim...Glasao sam za sandero  :Smiley: :crazy:

zac

 :Smiley:   :Smiley:  :Smiley:  :woo-hoo:  :woo-hoo:  :woo-hoo:   :ziveli:

Lazar@

Od sad cu ovdje da postavljam novije slike mog stepway-a.Pao snijeg u Podgoricu 60tak cm nepamceno.Ljetnje gume i dalje,auto sjedi kuci jer ne moze da se istjera ni kad se sve oko njega ocisti jer mi ostaje ulica od 100m sa snijegom od 30cm do glavne ociscene ulice... :lux: :ne:  (takodje na slikama mozete da vidite mog hjundaia koji se ne skoro ne vidi)

ex-user

Po ko zna koji put gledam Stepway i toliko mi je lep&zanimljiv, i to baš (i samo) u ovoj crvenoj boji... šteta što ga nisu napravili i u onoj svetlo-plavoj ili crnoj metalik sanderovoj... Uvek mi pomalo žao što sam uzeo BL a ne stepu... Taj skromni SUV izgled je totalni pogodak, šteta što je lansiran u ovoj svetskoj krizi + samo sa 1.6 motorom (i 1.2 bi bio ok, zar ne?), osim sx4 ne znam nijedan auto koji izgleda u tom fazonu a sa takvom cenom... Kakvi su komentari u Podgorici? Nekako sam stekao utisak da u CG baš i ne znaju za Daciu... (golf pa samo golf :) )
bla bla bla

Lazar@

e pa sad se umjesto golfa vozi stepway ili kao nekad davno sto je svako imao juga sad svako ima stepway ali ozbiljno vam kazem.Ja sam je uzeo medju prvima jer sam mjerkao da kupim sandero i ondma posto je izasao stepway kupio sam ga.Narucio sam onaj tamno sivi(skoro crni) ali su mi rekli da ce crveni da stigne prije i uzeo sam crvenog i ne kajem se sto sam uzeo crvenog jer bas dobro izgleda.Znaci kad sam ga doveo provozam se ono ljudi gledaju  :ha: I onda ga povedem na zlatibor i popnem se na ono brdo ne mogu se sjetit kako se zove gdje je  spomenik  :lau:  gdje se ide pjeske uglavnom ili na konja...Ala su me ljudi gledali  :jea: :cool:  Popeo sam se negdje sa zadnje strane brda uz neki makadam koji je ponijela voda,lagano bez ikakvog slajfovanja  :woo-hoo:

Ali sad snijeg pravi problem zimske gume su u krv,a nema nekog velikog izbora jer su ostali vozaci stepwaya pokupovali.Gledao sam po odpadima da kupim felme 15tice ali nema i to su pokupovali.Sad imam samo 3 gume na izboru sava eskimo s3ili hp i tigar winter.S obzirom koliki je snijeg valjale bi mi ove savine ali nema se para pa cu uzeti ove tigrove.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Lazar@

#12
Imam i lance, al' se grebu felne sa njma, onaj aluminijum je bas mek... :cekicem:

Sir Oliver

Ne beri brigu, i wintere će da završe posao!   :to:
I drink to make other people more interesting.

Lazar@

tesko da i jedne gume pomazu kad vozis kroz metar snijega,bio sam stavio lance i uhvatio krug,to je ludnica guram prednjim branikom snijeg  :too: Cistim ulice  :bonk:  Nego me strah pa bas polako idem jer ne znam koliko cvrst branik tj ona siva lajsna dolje  :kava:  Uglavnom prosao sam ispred nekog zaglavljenog golfa,pomogao covjeku da krene pa sam onda vozio ispred njega da mu tabam snijeg  al zna golf da mu legne na pod tj ono na sredinu ulice gdje tockovi ne prolaze i onda tockovi ne mogu da dodju to cvrstog sloja snijega...Srecom ja sam uzvisen pa mi se to ne desava  :c1:
Gledah i onaj test kad su vozili stepway-a u ekstremnim uslovima kroz snijeg i kazu da su se prijatno iznenadili kako ide...e pa moj ne ide bas tako dobro  :lol1: :glare: