HD Kamera za automobil

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Citat: wvojin poslato 01.05.2014. - 00:14
Ali je kvalitet snimka bruka! Ali u principu se slazem sa hibernacijom  :cool:

ne znam koju brzinu imas ka internetu ali je slika na blackvue fantasticna, kad se pusti na ceo monitor ili hd tv slika je odlicna, bez youtuba
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

wvojin

Odličan je snimak čak i na Youtube-u  :too:
Moj lični stav je da je baš mnogo para i sada u ovom trenutku ne bih toliko dao za kameru. Da li je puno ili ne, zavisi kako za koga. Neko bi dao za naslon za ruku 8-9.000 din, a neko 1.500 din.  :whistling:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

Vihor

#47
ovih dana nocno snimanje


Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Logan1.4MPI

 :offtopic: c,c,c a propisi? :) 100km/h  :Smiley:

DrJekyll


Moja kamera radi super, i ja sam vrlo zadovoljan za tih 20 evra i dva puta sam dao za memorijsku od 16GB (prvu sam uspeo da slomim :c: )

Snima lepo i nocu, a sve je u full HD-u (kao) i imao sam vec par snimaka koje sam hteo da podelim, ali sam ispao glup i skinuo samo MicroSD i stavio je u silikonsku futrolu od telefona i naravno je polomio tako.

Bitno je da je ona tu i da snima....
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Vihor

#51
 :rtfm: :c1: :gun:    :hihi1: :hihi1: :hihi1:

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

miki-bgd

Toga sam se nagledao u bg puno. Ali nije problem sto ti on uleti,nego kao po pravilu umesto da da jaci gas,on krene da vozi sporo :badmood:

Skoro mi se desilo,krst raskrsnica,imam prednost,znakovima obelezeno. Sa desne strane do raskrsnice dolazi mercedes dzip i staje. A ja na manje od 10m od iste,idem nekih 40ak km/h,ruka spremna na sireni ako dzip krene. I nista nista,skoro sam na rasrsnici i dzip krece maltene ispred mene,ja na sirenu i srecom vidim nema nikoga na raskrsnici pa okrenem volan levo i zavrsim skoro pa na 90stepeni. Izlazim besan,neka devojka u dzipu, izvini izvini,hvata se za glavu. A ja vicem jel ona normalna i jel vidi znak :badmood: :cekicem:

ppejic

@Vihor
Na koji nacin meri brzinu?

Loganovac

Valjda GPS-om, kako bi drukčije?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ppejic

Hvala!

Pretpostavio sam jer ne meri bas najpreciznije, kasni u odzivu.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Vihor



i kako da ga ne izlupas posle!?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Aleks

Prodjoh pored dampera proslog petka...

Vihor



aleks?    30-ta sekunda?
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.