Volan se ljušti

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Kacio sam slike navlake koju imam, kupljena u Tempu za 500 dinara, od skaja, malo deblja, na dva malecna mesta se cepnuli kvadratici 3mm x 3mm, inace je bez greske.

Meni je svaki volan nekako pretanak, kao da imam sake kao lopate.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Drajver

@krle

To mu dođe i prihvatljivo, ja sam obloge menjao na manje od godinu ( leto je krizni period ). Idealno bi bilo odraditi kožom još ako neko ima "rashodovanu" jaknu a da čuči sa merom - idila!  :lux:

DrJekyll

@Shone
I mene zanima gde su ti uvažili garanciju za volan.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Aleks

Meni najvise odgovaraju obloge od sunjdjera. Jeste da nisu lepe kao pojedine skuplje varijante, ali su meni najprakticnije jer leti najbolje upijaju znoj sa dlanova.

stalker

Citat: krle poslato 11.10.2011. - 20:15
Koliko me sećanje služi, autor (icatenej)  ovog projekta  je rekao da je eko koža ispucala posle nepune dve godine.

Taj isti icatenej je svoj tuorijal oblaganja volana eko kožom predstavio na hrvatskom renault forumu  prije 6 godina i uvijek kad se spomene ova tema ja se sjetim njega i njegovog detaljnog tutorijala.  :respect: Čak sam razmišljao po njegovim uputama napraviti isto.
I kod mene se primjećuju tragovi ljuštenja volana ali nekako uvijek imam nešto preče za investirati novce  :huh:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Shone

zamenjen volan zbog ljuscenja auto u garanciji kod auto kuce FRANCUZ  JAGODINA .Za svaku pohvalu i servis je stvarno korektan.

zujovic

Na mom sanderu se takodje oljustio volan. Poceo je na 42000 da se ljusti sad je na 51000 i sav se olindrao, uzasno izgleda. Moram da ga slikam ovih dana pa cu okaciti da vidite na sta lici sada. Raklamirao sam ga u AK kompresor, prihvatili bez reci, porucili i rekli mi da se ceka 7 dana. Ocekujem koliko danas sutra da mi jave da je stigao i da mi ga zamene. Imam servo volan ali bez obzira i da nemam ne bi smeo da se oljusti, moralo bi da spada u garanciju. Pa covece das pare kupis nov auto i dobijes volan koji se tako brzo oljusti, to zaista ne bi imalo smisla  da nece da promene.

Veterinar

Primetio sam na Stepwayu pojavu sitnih rupica na gornjoj strani volana (na 12 sati). Mislim da bi za dve godine na tom mestu volan mogao lose da izgleda, tako da verujem da ce dobiti presvlaku, prevencije radi.

Jovunalola

#23
 :offtopic: Juhu! Ali mora da bude rozLe boje! Ne verujem da će stepić da pristane na neku drugu boju.  :lau:


Ja ću morati to da pogledam danas jer nisam primetila. Mada nisam ni zagledala. Ali ako bi se oljuštio tek za 2 godine to znači da ne bi bio u garanciji. To bi bio bedak za tako mali broj pređenih kilometara (ako se nastavi ovim tempom).
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Veterinar

Zato ce se presvuci u rozLu.  :huh:

dzule

ja ruke drzim u polozaju 15 do 3. volan poceo malo da se ljusti ili je to samo izlizano tu gde dodje palac.
videcu sta cu i kako cu. nesto mi se vise ne ide u servis, ponarocito sto imam sad redovan u maju, pa ....
evidentno je da ce bolje proci oni sa black line paketom i sa koznim volanima

dzule

evo, prosle nedelje u sredu sam bio na 3.servisu, i uz to reklamirao volan. bez i jedne reci su rekli da ce poruciti novi i javiti kada stigne. u petak su me vec zvali da je stigao, a u subotu su ga i zamenili.
znaci, ko god ima problema sa ljustenjem volana, neka slobodo reklamira, odrade odmah zamenu....

sphex

he, i meni se oljuštio na 12 i na 9, ali više gore.....nisam znao da može da se reklamira, pi sad sam bio na 3. servisu mogao sam tad da im reklamiram....sad ću da ih zovem ;)
we brake for nobody!

drzarkod

Moj prvi logisa sa  210000 km nema rupice, jes malo uglacan ali nema servo. Neznam kakva im je to smesa ali reklamiraj dok vazi garancija...barem neke vajde :(

sphex

reklamirao, mrzelo me da idem do njih pa sam im poslao fotke, odgovorili da je poručeno, javiće kad stigne da dođem na zamenu......taman kad odem da im reklamiram i fleke po plafonu / tapacirungu  :ces:

evo malo fotki oštećenja, da je ružno ružno je, nema šta
      
we brake for nobody!